Ramona Petraviča: es nevaru iznest miskasti bez uzkrāsotām acīm

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

"Esmu no sievietēm, par kurām saka: nevar iznest miskasti, ja nav uzkrāsojusi acis," par sievietes skaistumu un savu attieksmi pret to atzīst Labklājības ministre Ramona Petraviča.

"Esmu no sievietēm, par kurām saka: nevar iznest miskasti, ja nav uzkrāsojusi acis. Nevaru pat iedomāties, ka mājās varētu staigāt nomītās čībās, halātā vai izstaipītā treniņtērpā. Mājās pat pa parketa grīdu es staigāju augstpapēžu kurpēs," žurnālā "Ieva" runā labklājības ministre Ramona Petraviča

Lai gan kopš kļūšanas par ministri Petraviča rūpīgi piedomā pie solīda vizuālā tēla, viņas sociālo tīklu kontos joprojām ir fotogrāfijas, kur viņa redzama peldkostīmos un pavisam vasarīgos tērpos. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ramona Petravica (@ramonapetravica) on

Daudzi gan ministri par konkrētajām fotogrāfijām kritizē, sakot, ka tādas fotogrāfijas amatpersonai tomēr neklātos publicēt. 

"Kad tikko nonācu Saeimā, mana friziere Saldū teica: Ramona, tu tur uzradies un izjauci visu koptēlu un priekšstatus par to, kā jāizskatās deputātei – ka viņai jābūt korpulentai kundzītei ar brošu pie krūts. Šo to gan arī es esmu izmainījusi – piedomāju gan par dekoltē, gan svārku garumu, gan papēžu augstumu, bet par kundzīti ar brošu pie krūts joprojām neesmu kļuvusi un nekļūšu. [..]

Interesanti, kurš ir izdomājis, ka politiķei jāizskatās tieši tā: mati līdz pleciem, svārki līdz celim, papēžu augstums – daži centimetri un lūpas nedrīkst būt koši sarkanas? Kāpēc nevar būt citādi?" norādīja ministre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ramona Petravica (@ramonapetravica) on

"Kādi komentāri man bija jādzird, kad ieliku bildes no ministres pirmā atvaļinājuma Ēģiptes pludmalē! Pat nebiju izģērbusies līdz peldkostīmam, bet cilvēki jau šausminājās, kā tā var, un uzskatīja, ka man jādemisionē. Vai tiešām cilvēkiem šķiet, ka deputātei vai ministrei pludmalē jāsauļojas treniņtērpā?!" neizpratni par cilvēku komentāriem izdevumam neslēpa Petraviča.

Visu interviju lasi žurnālā "Ieva".

Uz augšu
Back