KM valsts sekretāres vietniece starptautisko lietu, sabiedrības integrācijas un mediju jautājumos būs Selga Laizāne

Selga Laizāne

FOTO: publicitātes

Par Kultūras ministrijas (KM) valsts sekretāres vietnieces starptautisko lietu, sabiedrības integrācijas un mediju jautājumos pienākumu izpildītāju iecelta Selga Laizāne, informē ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Pēc Kokales paustā, jaunos pienākumus KM valsts sekretāres vietniece Latvijas valsts simtgades jautājumos Laizāne veiks, saglabājot atbildību arī par "LV100" jomu, kuras pārvaldība noslēgsies 2021. gada sākumā.

Ministrijā akcentēja, ka Laizānes uzdevums būs vadīt, organizēt un pārraudzīt KM Sabiedrības integrācijas departamenta, Starptautiskās sadarbības un ES politikas nodaļas, Mediju politikas nodaļas, kā arī Latvijas valsts simtgades biroja darbu, kā arī izstrādāt un īstenot minēto jomu politiku.

Kopš 2017. gada Laizāne ir KM valsts sekretāres vietniece Latvijas valsts simtgades jautājumos, iepriekš bijusi kultūras ministres padomniece nacionāli un starptautiski nozīmīgu pasākumu jautājumos, vadījusi Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta publiskās diplomātijas un kultūras programmas departamenta darbu, bijusi Latvijas Nacionālās operas izpilddirektore un Latvijas Televīzijas ģenerāldirektora vietniece programmas jautājumos - Pirmā kanāla direktore.

Laizāne arī strādājusi Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā pirmsreferenduma informēšanas pasākuma vadības grupas darbu vadītājas vietnieces amatā, vadījusi Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) Pilnvarnieku gada sanāksmes Rīgā Koordinācijas centru un Latvijas Privatizācijas aģentūras Ārējo sakaru departamentu.

Laizāne absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot komunikācijas zinātņu un angļu valodas filologa maģistra grādus, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes Biznesa institūtu, pabeidzot "Pre-MBA" kursu.

Uz augšu
Back