Grupa "Baložu pilni pagalmi" izdod jaunu albumu

"Baložu pilni pagalmi"

FOTO: publicitātes

Latvijas neatkarīgās mūzikas apvienība "Baložu pilni pagalmi" 17. septembrī laiž klajā jaunu, divpadsmito studijas albumu "Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm".

Grupa aicina uz albuma atvēršanas svētkiem 8. oktobrī peldošajā mākslas galerijā “Noass” (AB dambis 2, Rīga).

Jaunajā albumā iekļauti vienpadsmit skaņdarbi ar Māra Šverna tekstiem, kā arī pa vienam ar Dāvja Stalta un Imanta Dakša vārdiem.

"Ejot cauri trīspadsmit skaņdarbiem kopā ar to galvenajiem varoņiem, piedzīvojam viņu mulsumu, pārsteigumu, neizpratni, augošo izbrīnu, tad interesi un neaprakstāmo prieku, līdz visbeidzot caur skatieniem, pieskārieniem, vārdiem - saviem un citu cilvēku teiktajiem, nonākam klusa saviļņojuma epicentrā, lai piedzīvotu atkalredzēšanās faktu pašam ar sevi. Doriana Greja ģīmetne. Tikai otrādi. Lai sava sirdskambara krēslā ieraudzītu savu patieso "seju", ir jāmirst visam maldīgajam, nepatiesajam, izdomātajam, trūdošajam, notīrāmajam "šajpus molberta"," teikts grupas paziņojumā.

Albuma dizainā izmantoti jaunās mākslinieces Elīzas Grīvas darbi.

Baložu pilni pagalmi "Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm"

FOTO: publicitātes

Bez grupas pamatkodola (Māris Šverns, Klāvs Lauls, Uldis Gedra) albuma ierakstā piedalījās arī viesmūziķi Marija Strapcāne (balss), Klāvs Kalnačs jeb Siensliens (balss), Elizabete Milta (kokle), Justīne Kuzņecova (flauta) un HK koris. 

Albums vinila plates un CD formātā pieejams lapā balozupilnipagalmi.bandcamp.com, Rīgas mūzikas ierakstu veikalos, bet digitāli - mūzikas platformās "Spotify”, "iTunes”, "Deezer” u.c. 

Noklausies albumu.

Albumu ierakstīja un miksēja Mārtiņš Krastiņš un Ģirts Laumanis. Izdevējs "Naba Music".

Albuma jaunākajā singlā video versijā Kristīnes Ozoliņas zīmējumu iekustinājuši Aiga Diļevka un Zintis Sils.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

FOTO: #SIF_MAF2020

Uz augšu
Back