Tikmēr Sarkandaugavā: policija aiztur vadītāju, kurš mašīnā lietojis "grādīgo"

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Sarkandaugavas iedzīvotāju uzmanību trešdien, 16.septembrī, piesaistīja kāds vīrietis, kurš savā automašīnā acīm redzami lietoja alkoholiskos dzērienus, un viņi nolēma izsaukt policiju, lai pārliecinātos, vai ar viņu viss kārtībā un vīrietis ir tādā stāvoklī, lai varētu vadīt auto.

Lai ierastos notikuma vietā pie 28.vidusskolas, likumsargiem bija nepieciešamas tikai sešas minūtes. Pie tās atradās izsaucēja aprakstam atbilstošs “Hyundai”, taču pie tā stāvošie neko nepārkāpa. Inspektori lēnām pabrauca garām ielas malā stāvošajam auto, nopētīja abus jaunekļus un turpināja iesākto patruļu.

Tomēr ar to viss nebeidzās, jo jau 15 minūtes vēlāk policijas ekipāžas un minētā auto ceļi krustojās atkal, un šoreiz auto vadītājs visai straujā manierē aiztraucies pa Tvaika ielu.

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Policisti nolēma apturēt auto un aprunāties ar tā vadītāju, tomēr tas reaģēja diezgan kūtri un, kā izrādās, ne bez iemesla. Proti, viņš bija dzēris.

“Pienākot pie vadītāja, bija skaidri redzams, ka vadītājs ir manāmā alkohola reibumā, nesakarīgi kaut ko runāja, piedāvāja dīvainas lietas,” stāsta Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Ziemeļu pārvaldes kārtībnieks Reinis Burmistrs.

Kad kārtības sargs apvidnieka vadītājam vaicāja, vai viņš ir lietojis alkoholu, vadītājs izteica vēlmi “kaut ko sarunāt”. Kad policists mašīnas vadītāja ierosinājumu noraidīja, viņam nekas cits neatlika, kā atdot mašīnas aizdedzes atslēgas un rāpties pašvaldības policijas busiņa režģotajā aizmugures nodalījumā.  

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Vēlāk notikuma vietā ieradās arī Ceļu policijas darbinieki, kas dzērušajam autovadītājam pasniedza alkometru viņa reibuma pakāpes noskaidrošanai. Izrādījās, ka vīrietis pie stūres bija sēdies gandrīz divu promiļu reibumā.

Ja nu jūsu spēkrats 16. septembrī šajā Sarkandaugavas apkaimē ieguvis jaunus, neizskaidrojamus skrāpējumus vai buktes, taču vaininieks no negadījuma vietas ir aizlaidies, apskatiet bojājumus rūpīgāk. Ja redzat tumši pelēkas krāsas pēdas, iespējams, tam ir kāda saistība ar šo policistu pārtverto “Hyundai”.

Uz augšu
Back