Pasaules rallijkross Portugālē tomēr nenotiks; Spānijā būs dubultposms

Rallijkrosa sacensības Biķernieku trasē FOTO: www.fiaworldrallycross.com

Portugālē paredzētais posms pasaules čempionātā rallijkrosā Covid-19 izplatības dēļ pārcelts uz Spānijas ziemeļu metropoli Barselonu, trešdien ziņo Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA).

Posms Portugālē bija plānots 10.-11.oktobrī, bet valstī Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ pamatīgi apgrūtināta ieceļošana un izceļošana, kā rezultātā sacensības pārceltas uz Barselonu.

FOTO: www.fiaworldrallycross.com

Par šādu lēmumu trešdien vienojās FIA, vietējie organizatori, Portugāles Automobiļu federācija, kā arī sacensību rīkotājkompānija IMG.

Ņemot vērā, ka Portugālē sacensību norise nav iespējama, konkrētais etaps pārcelts uz Barselonu, kur 17. un 18.oktobrī notiks divi etapi pēc kārtas.

Spānijā braucēji sacentīsies ne vien pasaules čempionāta "SuperCar" klasē, bet arī FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā priekšpiedziņas "Super1600" automašīnām.

FOTO: www.fiaworldrallycross.com

Aizvadītajā nedēļas nogalē divi posmi pēc kārtas ar ierobežotu skatītāju skaitu notika Biķernieku trasē, bet sezonas turpinājumā etapi vēl paredzēti Beļģijā, Vācijā un jau pieminētajā Spānijā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 166 punktiem ir Juhans Kristofešsons, 149 punktus iekrājis Matīass Ēkstrems, bet tālāk ar 117 punktiem ir Niklass Grenholms. Reinis Nitišs pagājušajā nedēļas nogalē nopelnīja 12 punktus, kas viņam dod 18.vietu.

FOTO: www.fiaworldrallycross.com
Uz augšu
Back