"Dead City Holidays" izdod trešo singlu no gaidāmā albuma

"Dead City Holidays"

FOTO: publicitātes

Pašmāju modernā roka apvienība "Dead City Holidays", kas mainījusi identitāti uz DCH, izdod jaunu singlu no gaidāmā albuma "Mēness", kas klajā nāks jau šoruden. 

"Pilns tukšums" ir trešais no astoņiem DCH debijas albuma "Mēness" vēstnešiem.

"Apzinoties, ka rudens bieži mijas ar pārdomu laiku, izvēlējāmies šo kompozīciju nodot tieši tagad, jo tās vēstījums ir par to, ka ne visi pieņemtie lēmumi, kuri šķiet tik pareizi, ilgtermiņā saglabā to pašu nozīmi. Diemžēl mēs nevaram paredzēt nākotni, bet, dzīvojot šodien, būtu vairāk jāieklausās sirdsbalsī, nevis tikai prātā vai citu viedokļos," tā grupa. 

"Dead City Holidays" dalībniekiem 2018. gadā radās ideja, ka nepieciešamas ir pārmaiņas sakarā ar nelielo sastāvu maiņu, kur tā brīža bundzinieku Jāni Zariņu nomainīja Matīss Bērzs, kas sevi aizvien pierāda kā labu ritma turētāju, spēlējot kopā ar Fēliksu Ķiģeli. Tika pieaicināts mākslinieks un operators Oskars Lūsis, ar kuru kopā tika veidota jaunā identitāte. Sadarbībā ar Oskaru tika iemūžināti klipi visām paredzētajām albuma dziesmām un kopā ar dizaineri Sabīni Ostrovsku izstrādāts arī jauns logotips. Turpinot sadarbību ar inženieri Kārli Šteinmani, tika realizēta iecere ierakstīt DCH pirmo lielizmēra albumu. 

Šobrīd jau ir zināms, ka grupa plāno izdot visa albuma dziesmām video versijas.

Grupas vēsturē līdz šim brīdim kontā ir 2016. gadā izdotais EP (dzīvā ieraksta) albums. 

Noskaties dziesmas "Pilns tukšums" video.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

FOTO: #SIF_MAF2020

Uz augšu
Back