Minirallijā “Karosta 2020” sīvās cīņās uzvar Blūms/Lipstoks

TVNET Auto
Minirallija Karosta 2020 uzvarētāji Mārtiņš Ločmelis/Emīls Blūms
Minirallija Karosta 2020 uzvarētāji Mārtiņš Ločmelis/Emīls Blūms Foto: Dace Janova

Vasarīgos laikapstākļos, gaisa temperatūrai spožā atvasaras saulē Liepājā sasniedzot pat +23 grādus, 26. septembrī aizvadīts Latvijas kausa izcīņas minirallijā ceturtais posms “Karosta 2020”.

Uzvaru sacensību kopvērtējumā izcīnīja Mārtiņš Ločmelis/Emīls Blūms (“Subaru Impreza”), kuri tuvākos sekotājus Kalvi Blūmu/Ralfu Lipstoku finišā apsteidza par 23,38 sekundēm. Abas ekipāžas ieņēma pirmās divas vietas arī pilnpiedziņas 4WD+ klasē, TVNET informēja minirallija "Karosta 2020" rīkotāju pārstāvis Dzintars Hmieļevskis.

3. vietā sacensību kopvērtējumā un 1. vietu “Open 4WD” klasē izcīnīja Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis, savukārt 4WD+ klasē 3. vietā ierindojās Jurģis Meisters/Guntis Slaidiņš.

Cīņas minirallijā “Karosta 2020” izvērtās ļoti sīvas, un astoņos ātrumposmos uzvaras izcīnīja četras dažādas ekipāžas – pie trīs uzvarām tika Ločmelis un Blūms, bet pa vienai – Mārtiņš Svilis un Andris Kulbergs.

“Open 2WD” klasē dubultuzvaru svinēja liepājnieki – Uldis Lepiksons/Ainars Šteinbergs (“Ford Puma”) un Viktors Ellers/Jānis Bumbulis (“Renault Clio”).

Pilnpiedziņas 4WD klasē uzvarēja Raimonds Dūcis/Elvis Špehts (“Audi A4”). 2. vietu izcīnīja Jānis Hāns/Agnese Ginovska, bet 3. vietu – Kristaps Ābele/Lauris Gomanis.

2WD klasē pārliecinoši ātrākais bija Gvido Rozenblūms/Indulis Kalniņš (BMW), tuvāko sekotāju Genādiju Fedorenko/Didzi Leoski apsteidzot par 48,69 sekundēm. 3. vietu izcīnīja Atis Gromovs/Kristers Blūms.

Klasē 2000 uzvarēja Miks Ķenavs/Kristaps Skrodis (“Honda Civic Type-R”), 2. vietā ierindojās Ēriks Kursišs/Agija Aļļe-Kursiša, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Raivo Ozoliņš/Edgars Poriņš.

1600 klasē savukārt ātrākā ekipāža bija Andris Neilands/Edgars Peterlevics (“Honda Civic”), kuram 11,28 sekundes zaudēja Kaspars Tiders/Katrīna Ieva Gabaliņa, bet 1,23 sekundes vēlāk finišā ieradās Atis Līcis/Māris Rode.

“4WD Rookie” klasē uzvarēja Guntars Bērziņš/Mārtiņš Šulcs, bet starp “2WD Rookie” ekipāžām ātrākie bija Kaspars Sloka/Oskars Sukurs.

Regularitātes ieskaitē precīzākā ekipāža bija Juris Videnieks/Edgars Trūps, kuri startēja ar VAZ 2106 automašīnu.

Sacensību dalībniekiem bija jāveic seši asfalta ātrumposmi – četri no tiem Karostas Industriālā parka teritorijā un divi Rudes ciema ielās un kartinga trasē, savukārt sacensības noslēdzās grants ceļos Grobiņas un Pāvilostas novadā.