5 horoskopa zīmes, kurās dzimuši labākie šefpavāri

FOTO: Pixabay/Salah Jalal

Vai stāvēšana pie plīts ir iecienīta izklaide? Uzziniet, kuraa no Zodiaka zīmēm gatavo vislabāk, vēsta portāls "Starhit".

5. vietā - Zivis

Dodoties ceļojumā, īpaši pārgājienā, uzaiciniet sev līdzi šīs zīmes pārstāvi. Jūs nenožēlosiet. Viņi spēj pārsteigt! Turklāt vienkāršie tradicionālie ēdieni prasmīgās rokās iegūst jaunas garšas. Īpaša uzmanība bieži tiek pievērsta ēdiena prezentācijai.

4. vieta - Svari

Šajā jomā obligāti jāizceļ Svari. Varbūt viņu kulinārijas sasniegumi ne vienmēr ir augstākās virtuves šedevri, taču nav iespējams nepamanīt viņu talantu. Ja Svari ir devušies plīts virzienā, esiet droši: jums veicas! Šis vakars noteikti paliks atmiņā. Svari neuzskata gatavošanu par pienākumu, taču viņiem patīk pārsteigt uzņēmumu vai tuviniekus ar labu maltīti.

3. vietā - Dvīņi

Viņi var gatavot ēdienu ar pielūgsmi un apgrūtinājumu, taču galvenā atšķirīgā iezīme ir tā, ka Dvīņi spēj no nekā pagatavot kulinārijas šedevru. Vēl viena atšķirīga iezīme ir ātrums, ar kādu šīs zīmes pārstāvji tiek galā ar grūto uzdevumu. 

2. vieta - Strēlnieks

Gardēži. Viņi daudz zina par ēdienu. Viņi pārvalda gan tradicionālo ēdienu gatavošanu mājās, gan gardus ēdienus no citām valstīm. Cieņa pret produktiem, labi pārzina kvalitāti. Atšķirīga iezīme ir prieks, ko Strēlnieks iegūst no paša procesa.

1. vietā Auns

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvju gadījumā var izsekot šādai tendencei: vai nu viņi atrodas tālu no virtuves, vai arī patiesi nododas tai. Izcili pavāri un saimnieces! Pret eksperimentiem izturas piesardzīgi, taču, ja jums patīk ēdiens, kas pagatavots ar daļu riska, tas uz visiem laikiem lepojas ar vietu ēdienkartē. Viņi zina, kā izraisīt apetīti!

Uz augšu
Back