"Cīnītāja" otrā sezona sola asiņainu un elpu aizraujošu cīņu

"Cīnītājs" FOTO: publicitātes

No 4. oktobra pie televīzijas skatītājiem "LMT Viedtelevīzijā" nonākusi aizraujošā cīņas mākslu seriāla "Cīnītājs" ("Warrior") otrā sezona. 

Bandu karš, kas caurvija seriāla pirmās sezonas sižetu, otrajā sezonā solās strauji saasināties. To veicinās viltīgas mahinācijas, kas caurstrāvo gan noziedzīgo pagrīdes pasauli, gan arī pilsētas vadību.

Drāmas "Cīnītājs" sižets risinās ASV pilsētas Sanfrancisko nežēlīgajā ķīniešu kvartālā 19. gadsimta beigās, kur par ietekmi un varu cīnās vairākas bandas. Tas seko Aham Sāmam, ķīniešu cīņas mākslas brīnumbērnam, kurš devies uz Ameriku, lai atrastu savu pazudušo māsu Maiu Lingu. Lai izdzīvotu, viņš kļūst par vietējo noziedznieku ģimenes algotni.

Māsas meklējumi Ahu ierauj asiņaina bandu kara pašā vidū un, kā izrādās, viena no pretinieku bandas  līderēm ir tieši pazudusī Maia Linga. Otrajā sezonā dažādu mahināciju un noziegumu rezultātā bandu karš strauji saasinās, solot elpu aizraujošu un nervus kutinošu sižetu vairāku sēriju garumā.

"Cīnītājs" FOTO: publicitātes

Seriāla galvenais tēls balstīts uz slaveno Brūsu Lī, kurš Holivudā kļuva par cīņas mākslu leģendu. Pat pēc viņa nāves cilvēki visā pasaulē turpināja viņu slavēt un apbrīnot. Stāsts par seriāla "Cīnītājs" izveidi sākās pirms piecdesmit gadiem, kad pats Brūss Lī bija sarakstījis astoņu lappušu garu sižeta uzmetumu par ķīniešu imigrantu ar neparastām cīņas mākslas spējām un vēlējās to ekranizēt, pašam atveidojot galveno lomu. Tajā laikā neviena filmu producēšanas kompānija nebija gatava uzņemties šīs filmas veidošanu. Vairākus gadus pēc Brūsa Lī nāves pierakstus atklāja viņa meita Šenona un sadarbībā ar asa sižeta filmas "Ātrs un bez žēlastības 6" (Fast & Furious 6) režisoru Džastinu Linu izveidoja televīzijas seriālu, kas balstīts uz Lī aprakstītām idejām.

Seriāla veidošanā piedalās ļoti plašs aktieru sastāvs, no kuriem daudzi ir tādi Āzijas izcelsmes aktieri, kuriem līdz šim vēl nav bijusi iespēja spēlēt šāda mēroga projektos. Seriāla galveno varoni Ahu Sāmu atveido aktieris Endrjū Kodži (Andrew Koji), kurš filmā "Ātrs un bez žēlastības 6" darbojās kā kaskadieris. Lai arī aktieris producē savas filmas, viņa pirmā lielā televīzijas loma ir Aha Sāma atveidošana seriālā "Cīnītājs".

Seriāla otrās sezonas reklāmas rullītis.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Uz augšu
Back