Lauris Valters izdod šūpuļdziesmu albumu

Lauris Valters FOTO: Darren Kane/Publicitātes

14. oktobrī ar pasākumu ģimenes un draugu lokā tika prezentēts dziedātāja un komponista Laura Valtera šūpuļdziesmu albums "Guliet, mazie!"

Kopumā albumā iekļautas desmit gaišas un nomierinošas kompozīcijas, gan paša Valtera komponētas, gan viņa tēva Egona Valtera dziesmas ar dzejnieku vārdiem, piemēram, Ojāra Vācieša, Klāva Elsberga, Vitauta Ļūdēna.

"Esmu patiešām priecīgs un pateicīgs, ka ir iznācis šūpuļdziesmu albums. Miegs bērniem un ikvienam no mums ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa, un mierīgi sagatavoties šim mirklim noteikti palīdz gaišskanīga mūzika," tā par albumu pats dziedātājs. "Pirmās šūpuļdziesmas sarakstīju saviem mīļajiem bērniem Annai un Gabrielam, paldies viņiem par to, ka radīja manī sajūtu – dziedāt šūpuļdziesmas pirms miega ir svēts mirklis."

Pie albuma aranžijām un ieraksta kopā ar Lauri darbojās pianists Jānis Miltiņš, par albuma skaņas apstrādi rūpējās Reinis Briģis. Savukārt albuma ilustrāciju autore ir Anna Podniece.

Albums no pieejams “Latvijas pērles” veikalos, “Garšas pieturā” Lielvārdē un “Bodnīcā” Brocēnos. Drīzumā albums būs klausāms arī Spotify un Youtube.

Noklausies vienu no albuma dziesmām.

Uz augšu
Back