Aminata sāk sadarbību ar "Universal Music", izdod jaunu singlu

Aminata

FOTO: publicitātes

Viena no spēcīgākajām balss īpašniecēm Latvijā Aminata izdod dziesmu "Šis ir mans laiks" un sāk sadarbību ar mūzikas izdevniecību "Universal Music".

Dziesmas ideja un pirmās versijas tapušas šogad pavasarī, kad Aminata, tāpat kā lielākā daļa pasaules, pavadīja laiku mājās vienatnē, sadzīvojot ar pandēmijas radītajiem ierobežojumiem un neziņu. Dziesmas teksta autori ir Aminata un Mikus Frišfelds, savukārt mūzikas autori - Aminata un Rūdolfs Budze. Singlu producējis Kim W.

"Dziesmu "Šis ir mans laiks" uzrakstīju pašā karantīnas sākumā. Sarīkoju mazu dziesmu rakstīšanas nometni vienatnē savā dzīvoklī. Šī ir manas “privātās” nometnes pirmā dziesma, par kuru uzreiz sapratu, ka tas būs mans nākamais singls. Melodija uzrakstījās ātri, bet ar tekstu cīnījos ilgi. Man patīk dziedāt par to, kā es patiesi jūtos, jo tikai tad dziesma mani aizrauj. Šajā laikā nejūtos tā, lai dziedātu par mīlestību vai kaut ko iedvesmojošu. Jūtos haotiski, neziņā.. Šķiet, ka viss apstājas, bet tajā pašā laikā ir jāturpina strādāt, kaut ko darīt, jo dzīve iet uz priekšu. Tas ir jāpieņem, jo šis ir laiks, kurā es dzīvoju," par dziesmas vēstījumu stāsta Aminata.

Aminata

FOTO: Ritvars Stankevičs

Savukārt sadarbību ar Universal Music Aminata komentē šādi: "Manā karjerā ir sācies jauns posms ­­– sadarbība ar Universal Music, par ko esmu ļoti priecīga. Līdz šim darbojos patstāvīgi, tomēr jau sen esmu sapņojusi par profesionālu komandu, ar kuru kopā var strādāt pie viena mērķa."

Šogad plānotais Aminatas solo koncerts "Maiga vara" ir pārcelts uz 2021. gada 12. martu, biļetes uz to var iegādāties biļešu tirdzniecības vietnē www.aula.lv.

Noklausies dziesmu! 

Uz augšu
Back