Klajā nācis Amandas Aizpurietes dzejoļu krājums "Pirms izvākšanās"

Amanda Aizpuriete "Pirms izvākšanās" FOTO: @neputns

Izdevniecībā "Neputns" klajā nācis Amandas Aizpurietes dzejoļu krājums "Pirms izvākšanās", informē izdevēji. Aizpurietes jaunākajā krājumā apkopoti pēdējo septiņu gadu laikā tapušie dzejoļi.

Krājumu veido četras nodaļas. Pirmā nodaļa “Mana mandala” ir dzejnieces ikdienas vērojumi no dzīvesvietām Kauguros un Grīziņkalnā, šajā ikdienā slēpto dziļāko sakarību meklējumi. Otrā nodaļa “Rekviēms un roze” – par esību blakus mirušam mīļotajam cilvēkam, kuru aizmirst nav vērts pat censties, par emociju atblāzmām mūža turpinājumā. Trešā nodaļa “Jurģu rītā” – pārmaiņu neizbēgamības apjausma.  Savukārt ceturtā nodaļa “Ja nav iemesla apstāties” ir autores dialogi ar savu iekšējo nepieciešamību rakstīt. 

Amanda Aizpuriete (1956) ir dzejniece, prozaiķe, atdzejotāja un tulkotāja. Klajā nākuši desmit dzejoļu krājumi un romāns. Saņēmusi Ojāra Vācieša literāro prēmiju par krājumu “Turp” (2013) un speciālbalvu par “Ledusskapja šūpuļdziesma” (2010), Dzejas dienu balvu par “Bābeles nomalē” (2000) u. c. Aizpurietes dzeja tulkota vairākās valodās.

Amanda Aizpuriete "Pirms izvākšanās" FOTO: @neputns

Grāmatu var iegādāties “Neputna” galerijā Tērbatas ielā 49/51, www.neputns.lv un labākajās Latvijas grāmatnīcās. 

Krājuma redaktore ir Cilda Redliha, māksliniece – Anna Aizsilniece. Apjoms: 216 lpp. "Neputna" cena: 7 €

Uz augšu
Back