Sezonas noslēgums Biķernieku trasē - Minirallijs “Latvija 2020”

Sacīkšu auto Biķernieku trasē

FOTO: Raimonds Volonts, Volonts Photography

Šajā nedēļas nogalē, 24. oktobrī, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisināsies Baltijas un Latvijas minirallija kausa izcīņas noslēguma sacīkstes Minirallijs “Latvija 2020”. Sacensību norises vietā iespējams uzņemt, kā arī rīkotājs noteicis 156 ekipāžu dalību, bet kopumā pieteikumu skaits pārsniedza 180. 

Kā TVNET pavēstīja Minirallija “Latvija 2020” informatīvas komunikācijas vadītāja Zane Lielkāja, dalībnieki sacensībās uz starta stāsies 11 dažādās ieskaites grupās un gaidāms, ka sastāvs būs rudenim piemērots – visai krāšņs, jo dalību tajās pieteikuši arī jau Latvijā pazīstami rallija un citu disciplīnu braucēji. Divas brāļu ekipāžas – 2WD ieskaitē Matīss Mežaks / Miķelis Mežaks, bet 4WD+ grupā redzēsim brāļus Ivaru un Andri Velmes. Kuplajam dalībnieku pulkam pievienojušies tādi braucēji kā Māris Neikšāns, Ralfs Sirmacis, Andris Kulbergs, Mārtiņš Svilis, Kristaps Sarma, Mārtiņš Sesks - šī brīža pasaules rallija čempionāta junioriem kopvērtējuma līderis, kā arī citi. 

FOTO: Raimonds Volonts, Volonts Photography

Vienas dienas sacīkstē dalībnieki dosies sešos minirallija ātrumposmos, kuri būs izveidoti Biķernieku trases teritorijā, kas sevī ietvers asfalta un grants segumus. Sacensību Minirallijs “Latvija 2020” rīkotājs un atbalstītāji ir parūpējušies par motivējošām balvām katrā no minirallija ātrumposmiem.

SS1 - Biķernieku trase. Lēnākā ekipāža 4WD+ ieskaitē saņems Autosporta simulatora dāvanu karti. Tā ir iespēja izmēģināt dažādas autosporta disciplīnas – autošoseju, ralliju, rallijkrosu un driftu, apgūstot sporta braukšanas pamatprincipus kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem sportistiem, uzlabojot savu braukšanas tehniku.

FOTO: Raimonds Volonts, Volonts Photography

SS2 - CONTI STL. Rallija Loģistikas partneris “CONTI STL” sadarbībā ar auto rezerves daļu un aksesuāru veikalu “Ape Motors” nodrošina izaugsmes balvu 4WD Rookie klases ātrākajai ekipāžai - Rallija ķiveru komplekts 400 EUR vērtībā.

SS3 – Rīgas Motormuzejs. Ātrākajai ekipāžai, kopā ar ģimenēm, būs iespēja doties uz Rīgas Motormuzeju, kas ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs. 

SS4 – WWW.777.LV. Ātrākajai ekipāžai 2WD Rookie ieskaitē 100 EUR dāvanu karte no interneta veikala www.777.lv, kas piedāvā visdažādākā sortimenta preces.

FOTO: Raimonds Volonts, Volonts Photography

SS5 – GREEN MOTORS – SKODA. Pārsteiguma balvas ātrakajai ekipāžai 1600 braucēju ieskaitē.

SS6 - BLAST.LV. Ātrākajai ekipāžai 2000 braucēju ieskaitē 150 EUR dāvanu karte no Blast.lv, kas piedāvā pulverkrāsošanu jeb sausā tipa krāsošanu un strūklošanu ar smilšu strūklu.

Jaunākā informācija par sacensību norisi un izmaiņām pieejama www.minirallijs.lv, kā arī aplikācijā “Sportity”.

FOTO: Raimonds Volonts, Volonts Photography

Informācija līdzjutējiem: Minirallijs “Latvija 2020” norisi iespējams vērot arī līdzjutējiem. Sacensību norises laikā būs pieejama “A” tribīne ar noteiktu vietu skaitu, kurai piekļuve tiks nodrošināta no S. Eizenšteina ielas puses (no galvenās ieejas virzienā uz Rīgas Motormuzeju, ieejas maksa tribīnē EUR 3). Vēlamies uzsvērt, ka, lai būtu iespējams nodrošināt valstī noteikto ierobežojumu izpildi sacensību laikā, servisa zonā jeb dalībnieku parkā skatītājiem ieeja būs aizliegta.

Uz augšu
Back