Burovs: GKR vajadzīgas pārmaiņas un skaidra ideoloģija

TVNET/LETA
Oļegs Burovs.
Oļegs Burovs. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Partijai "Gods kalpot Rīgai" (GKR) nepieciešamas strukturālas pārmaiņas un skaidrība par to, kāda ir partijas ideoloģija, šodien partijas kongresā teica tās valdes loceklis Oļegs Burovs.

Viņš uzsvēra, ka izšķiršanās par ideoloģiju ir ļoti svarīga. Ir jāsaprot, kas ir GKR - vai tā ir tendēta uz reformām, vai tā ir konservatīvs spēks. Tāpat esot jāsaprot, vai partijas vēlētāju bāze ir seniori, vai jauni cilvēki.

Burovs īpašu sadaļu savā uzrunā veltīja krievvalodīgajiem vēlētājiem, norādot, ka krieviski runājošie šajās vēlēšanās ir palikuši mājās un nav piedalījušies. Tādēļ partijas vadībai ir jāpievērš īpaša uzmanība tam, kā piesaistīt šos vēlētājus.

Viņaprāt, lielāka uzmanība jāvelta arī cilvēkiem apkaimēs un tie ir aktīvāk jāuzrunā.

Politiķis atzina, ka pašlaik, Covid-19 laikā, nav iespējams rīkot tikšanās ar vēlētājiem, taču ir iespējams rīkot tiešsaistes konferences sociālajos tīklos. Kā piemēru viņš minēja daudzos partijas biedrus, kuri pārstāv izglītības iestādes. Skolu direktori varētu tiešsaistes pasākumos runāt par to, kā skolas cīnās pret Covid-19 izplatību un organizē savu darbu.

Viņš uzsvēra, ka aktīva darbošanās un vēlētāju uzrunāšana ir ļoti svarīga, lai nākamā gada vasaras beigās vai rudens sākumā partija varētu pieņemt lēmumu par piedalīšanos Saeimas vēlēšanās.

Kā ziņots, šodien Rīgā, "Mazajā ģildē" notiek partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) kongress, kurā plānots ievēlēt jaunu partijas valdi un partijas valdes priekšsēdētāju.

Partija "Gods kalpot Rīgai" tika izveidota 2012.gada martā.

Aktuālais šodien
Svarīgākais