"Dead City Holidays" izdod ceturto singlu no gaidāmā albuma "Mēness"

"Dead City Holidays"

FOTO: publicitātes

Pašmāju modernā roka apvienība "Dead City Holidays", kas mainījusi identitāti uz DCH, izdod jaunu singlu no gaidāmā albuma "Mēness", kas klajā nāks jau šoruden. 

"Bezprāts" ir ceturtais no astoņiem DCH debijas albuma "Mēness" vēstnešiem.

"Dziesma ir par ceļu, kas izvēlas, nevis kuru atrod. Par bezbailīgajiem un trakajiem, kuri ne vienmēr pakļaujas noteikumiem," skaidro grupa. "Par pieņemtu likteni, atmiņām un samierināšanos, neskatoties uz to, ka tas kā kompass, par spīti visam, turpina šūpot tālāk pasaules jūrā."

"Dead City Holidays" dalībniekiem 2018. gadā radās ideja, ka nepieciešamas ir pārmaiņas sakarā ar nelielo sastāva maiņu, kur tā brīža bundzinieku Jāni Zariņu nomainīja Matīss Bērzs, kas sevi aizvien pierāda kā labu ritma turētāju, spēlējot kopā ar Fēliksu Ķiģeli. Tika pieaicināts mākslinieks un operators Oskars Lūsis, ar kuru kopā tika veidota jaunā identitāte. Sadarbībā ar Oskaru tika iemūžināti klipi visām paredzētajām albuma dziesmām, un kopā ar dizaineri Sabīni Ostrovsku izstrādāts arī jauns logotips. Turpinot sadarbību ar inženieri Kārli Šteinmani, tika realizēta iecere ierakstīt DCH pirmo lielizmēra albumu, tādā veidā sagatavojot materiālu publicitātes ciklam vairāk nekā pusgada garumā.  

Šobrīd jau ir zināms, ka grupa plāno izdot visa albuma dziesmām video versijas un diezgan droši apgalvo, ka albums iznāks pavisam drīz. 

Grupas kontā jau ir 2016. gadā izdotais EP (dzīvā ieraksta) albums. 

Noskaties dziesmas "Bezprāts" video.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

FOTO: #SIF_MAF2020

Uz augšu
Back