Pārcelta itāļu grupas "XY Quartet" uzstāšanās "Art of Riga Jazz"

“XY Quartet”

FOTO: publicitātes

Koronavīrusa izplatības dēļ uz šobrīd nenoteiktu laiku pārcelta prominentās itāļu jaunā džeza apvienības "XY Quartet" Eiropas turneja, kā rezultātā grupa neuzstāsies arī 31. oktobrī koncertsērijā “Art of Riga Jazz” Latvijas Radio 1. studijā.

Mākslinieki izsaka lielu nožēlu par radušos situāciju un sola tikties ar Rīgas klausītājiem nākamgad, ņemot vērā tā brīža apstākļus. Uz koncertu iegādātās biļetes joprojām būs derīgas. Jaunais koncerta datums tiks izziņots tuvākajā laikā.

"XY Quartet"

FOTO: publicitātes

“XY Quartet” turpina darbu pie jauniem muzikālajiem projektiem un tādējādi joprojām paplašina savu jau tāpat plašo muzikālo spektru. Četri izdotie albumi un neskaitāmi koncerti gan dzimtenē, gan ārvalstīs ļāvuši gūt panākumus starptautiskajās džeza cienītāju aprindās, bet itāļu mūzikas žurnālam “Musica Jazz” nodēvēt kvartetu par “vienu no labākajām itāļu grupām”. 

“Art of Riga Jazz” ir īpaša improvizācijas un džeza mūzikas koncertu un meistarklašu sērija muzikāli aizrautīgiem klausītājiem, kuri novērtē augsti kvalitatīvu māksliniecisko sniegumu un izjūt kāri pēc arvien jaunām skanējuma niansēm.

Uz augšu
Back