Šāviens tumsā. Ilgi gaidītais jaunais AC/DC videoklips ir klāt!

Anguss Jangs dziesmas "Shot In The Dark" klipā

FOTO: Ekrānuzņēmums

Pie hārdroka cienītājiem šonedēļ nonācis jaunākais Austrālijas rokgrupas AC/DC videoklips dziesmai "Shot In The Dark" ("Šāviens tumsā") - pirmais vēstnesis no jaunā studijas albuma "Power Up".

"Power Up" plānots izdot 13. novembrī, un tas būs pirmais ieraksts kopš 2014. gada plates "Rock Or Bust".

Klipu, kurā dominē sarkanā krāsa, veidojis ilggadējais AC/DC sadarbības partneris Deivids Malets (David Mallet).

"Tas ir spēcīgs pirmais singls no spēcīga roka albuma," izteicies grupas ģitārists un talismans Anguss Jangs (Angus Young, 65), kurš klipā kā allaž redzams lēkājam uz vienas kājas.

Jaunajā albumā pie mikrofona dzirdams solists Braiens Džonsons (Brian Johnson), kurš, veselības problēmu dēļ daļēji zaudējis dzirdi, pirms vairākiem gadiem bija spiests pamest grupu. Viņa vietā koncertos dziedāja rokgrupas Guns N' Roses solists Aksels Rouzs (Axl Rose). Džonsons ir AC/DC solists kopš 1980. gada, kad nomira iepriekšējais vokālists Bons Skots. Pie bungām jaunajā albumā atgriezies Fils Rads (Phil Rudd), pie basa - Klifs Viljamss (Cliff Williams).

Anguss medijiem apliecināja, ka ierakstā nav dzirdams viņa brālis Malkolms, kurš 2017. gadā devās mūžībā. "Kaut ir dažas viņa idejas," tā Anguss.

Pēdējos trīs dzīves gados Malkoms Jangs cīnījies ar nopietnām veselības problēmām, tostarp demenci. 

Malkoma Janga un viņa jaunākā brāļa Angusa 1973. gadā dibinātā grupa AC/DC ir viena no pasaulē pazīstamākajām un arī komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām. Pasaulē pārdoti vairāk nekā 200 miljoni AC/DC ierakstu.

Uz augšu
Back