Kratīšanas laikā Vidzemē policija uziet un izņem trīs kilogramus marihuānas

Marihuāna. Ilustratīvs foto.

FOTO: Pixabay

Kratīšanas laikā Vidzemē Valsts policija (VP) atrada un izņēma trīs kilogramus marihuānas, informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas šā gada septembrī, veicot vairākas sankcionētas kratīšanas 1993.gadā dzimuša vīrieša lietošanā esošos īpašumos, iepriekš sāktā kriminālprocesā par iespējamu narkotisko vai psihotropo vielu nelikumīgu glabāšanu, realizēšanu, tika atrasti un izņemti 3013,74 grami izžāvētas marihuānas.

Vaskāne norādīja, ka par notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta trešās daļas, proti, par narkotisko vielu neatļautu realizāciju lielos apmēros. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, piebilda policijas pārstāve.

VP aicina iedzīvotājus ziņot policijai par vietām, kur tiek tirgotas narkotiskās un psihotropās vielas, un personām, kuras, iespējams, atrodas šo vielu ietekmē. Informēt policiju iespējams pa tālruni 110.

Uz augšu
Back