Dons izdod jaunu albumu "Tūrists"

Dons FOTO: publicitātes

24. novembrī iznāk mūziķa Dona (Arturs Šingirejs) astotais studijas albums, kurā iekļautas desmit jaunas kompozīcijas.

“Ceļš līdz albumam bija diezgan aizraujošs, un to iedvesmoja stāsti par attiecībām, mīlestību un jūru. Piemēram, sēžot kāpās, skatoties uz horizontu, dzima “Pār septiņām jūrām”. Savukārt pagājušajā septembrī, vērojot, kā rudens izģērbj kokus, radās “Tūrists”. Katra dziesma ietver sevī kādu stāstu - izdomātu vai piedzīvotu,” iespaidos dalās Dons.

“Producenta darbs kļūst vienkāršs, kad jāstrādā ar lieliskām dziesmām un balsi, – Donam piemīt abas. Albuma tapšana, pateicoties sadarbībai ar šo lielisko mūziķi, bija jautri pavadīts laiks lieliskā kompānijā,” stāsta albuma producents Kims Venerstroms (Kim Wennerström).

Albuma “Tūrists” ierakstā piedalījušies mūziķi Mārcis Auziņš, Toms Poišs, Rūdolfs Dankfelds, Rūdolfs Budze, Krišjānis Geidāns, Tommi Vainikainen, Aija Andrejeva, Antra Kūmiņa, Kristīne Pastare, Arnis Račinskis. Ieraksts veikts “Kim’s Crib”, “AnsonsLab”, “TSP music”, “Sound Division” studijā. Albumā iekļautas arī tādas klausītāju jau iemīļotas dziesmas kā “Tūrists” un “Es nāktu mājās”.

Uz augšu
Back