Policija meklē ar Covid-19 inficējušos sievieti, kura patvaļīgi pametusi infekcijas skarto patversmi Rīgā

FOTO: Shutterstock

Valsts policija meklē ar Covid-19 inficējušos sievieti, kura šonedēļ patvaļīgi pametusi infekcijas skarto sieviešu patversmi Rīgā, Eiženijas ielā.

Kā aģentūrai LETA apstiprināja Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, ir konstatēts gadījums, kad sieviešu patversmi Eiženijas ielā 1E pametusi sieviete, kurai diagnosticēts Covid-19. Par šo gadījumu informēta policija.

Brice norādīja, ka sieviete patversmi pametusi pirms pāris dienām, laikā, kad patversmē vēl nebija noteikta karantīna. Pašlaik karantīnas apstākļos noteikti stingrāki ierobežojumu patversmes klientēm.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1997.gadā dzimušo sievieti, kura 24.novembrī patvaļīgi devusies prom no savas uzturēšanās vietas Eiženijas ielā, un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta. Iespējams, viņa varētu atrasties Ventspilī vai Liepājā.

Sievietei ir rudi mati, viņa bija ģērbusies mētelī, bet kājās zābaki ar augstiem papēžiem. Ikvienam, kurš zina viņas iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruņa numuru 110.

Policijā gan nekomentēja, vai sieviete inficējusies ar Covid-19 un tas ir iemesls viņas meklēšanai.

LETA jau 26.novembrī ziņoja, ka Rīgā, sieviešu patversmē Eiženijas ielā Covid-19 dēļ ieviesta karantīna - slimība konstatēta 22 klientēm.

Lielākoties visām inficētajām slimības gaita norit viegli. Viņas ir izolētas atsevišķā ēkas spārnā, nošķirot no veselajām patversmes klientēm.

Viņām tiek sagādāti arī ģimenes ārsta norīkojumi analīzēm, tiek nodrošināts ēdiens un regulāra uzraudzība.

Telpās notiek regulāra dezinfekcija, un tiek uzraudzīts, lai klientes ievēro personisko higiēnu.

Savukārt kārtības nodrošināšanai un karantīnas režīma ievērošanai, pie patversmes patrulē pašvaldības policija.

Uz augšu
Back