Modernā roka apvienība DCH izdod debijas albumu "Mēness"

DCH FOTO: publicitātes

Pašmāju rokgrupa "Dead City Holidays", kas nesen pārtapusi par DCH, laiž klajā debijas albumu "Mēness". Klausītājiem vienlaikus tiek nodota video versija dziesmai "Mēs gaistam".

"Albuma kontekstā mēness atspoguļo tā divas puses. Tas simbolizē perspektīvu, kā bieži vien tiek saskaldītas, saskatītas, izprastas vai pat uztvertas lietas un notikumi, neaizdomājoties par formu vai to patieso būtību. Mēness ir kā spēle starp redzamo un neredzamo. Starp gaismu un tumsu. Taisnību un meliem," grupa raksta preses paziņojumā. "Albuma kopējā vēstījuma bagāža sevī ietver pārdomas par to kā, izmainot vienu darbību kopumu, ir iespēja ietekmēt veselu virkni notikumu, kuri būtiski var izmanīt, uzlabot vai, gluži pretēji, sagraut. Mēness galvenokārt ir par cilvēku savstarpējo attiecību uztveri. Tas ir par harmoniju. Par mieru. Par patiesumu pret sevi, ilgām un mīlestību tās augstākajā punktā."

"Mēness" ir grupas pirmais lielizmēra albums. Šobrīd klausītājiem albums pieejams Bandcamp vidē, un jau pēc dažām dienām to varēs noklausīties visās populārākajās pasaules mūzikas straumēšanas vietnēs.

Noklausies albumu!

Pateicoties sadarbībai ar Oskaru Lūsi, tika iemūžināti klipi visām paredzētajām albuma dziesmām un, piedaloties māksliniecei Sabīnei Ostrovskai, izstrādāts jauns logotips un albuma dizaina noformējums. 

Paralēli albuma dzimšanas dienai DCH nodod arī apskatei video versiju dziesmai "Mēs gaistam", kuras vēstījumā ir iekodēta informācija par atdzimšanu jaunā, spēcīgākā sevis versijā.

Turpinot tradīcijas, albums ierakstīts pie skaņu inženiera Kārļa Šteinmaņa.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde.

FOTO: #SIF_MAF2020
Uz augšu
Back