"Tehnikums" atgriežas ar jaunu dziesmu un nostalģisku video

"Tehnikums" FOTO: publicitātes

Otrdien klausītāju vērtējumam tika nodota sintpopa grupas "Tehnikums" dziesma “Prieka asaras” un dziesmas videoklips, kas vēsta par kāda pāra attiecībām 18 gadu garumā.

Gan dziesma, gan videoklips zīmīgi atspoguļo neparasto laiku, kurā šobrīd dzīvojam, kad ikdienas mājas rutinā, kurā esam spiesti atrasties, ir tik viegli aizmirst, kāpēc esam kopā.

Visa klipa garumā grupa "Tehnikums" aicina ieskatīties pāra attiecību progresā, kopā izdzīvojot pāra priecīgākos brīžus - pirmo satikšanos, pirmo randiņu, ievākšanos, kopā būšanu un kāzas. Dziesma un klips atbild uz jautājumiem, ko pāri tik bieži uzdod viens otram - “Kāpēc mums tas ir vajadzīgs?”, “Kāpēc esam kopā?”. “Tas viss ir tevis dēļ…” - tāda ir grupas "Tehnikums" atbilde uz šiem jautājumiem. Neviena dārglieta uz šīs pasaules nevar aizstāt to divvientulības laimi, ko varam atrast attiecībās.

Dzīve skrien uz priekšu, maināmies mēs, mūsu ģērbšanās stils, darbs, statuss, bet viens paliek nemainīgs - mīlestība ir tas enkurs, kas dod spēku un neļauj aizpeldēt nezināmā virzienā (un pat ja tā, tad labāk to darīt kopā).

Jaunā videoklipa scenāriste un režisore ir Vladislava Romanova, operators un otrais režisors - Artūrs Vanags, aktieri, kas arī dzīvē ir laimīgs pāris, - Santa Strupule un Dāvis Kurēns.

Noskaties videoklipu!

"Tehnikums" (Kristaps Dubļāns un Dagnis Neilands) kopš debijas albuma "Ko gribu, to daru" (2014) izdošanas aktīvi koncertējuši un spēlējuši uz dažādu festivālu skatuvēm un radījuši jaunas dziesmas. 2016. gadā grupa sāka veiksmīgu sadarbību ar leģendāro Latvijas hiphopa izpildītāju Ozolu, un 2017. gada nogalē izdeva kopīgu albumu "Semestris". 2018. gads tiek pavadīts kopīgā turnejā, uzstājoties Latvijas atpazīstamākajos mūzikas festivālos. 2019. gada decembrī grupa izdeva albumu "Divreiz laimīgāks".

Uz augšu
Back