Drifta brīnumbērns Bertāns māca Timrotam driftēt superšaurā trasē

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Latviešu drifta braucējs jau 15 gadu vecumā ir paguvis "skaļi" un ar uzvarām atzīmēties ne tikai Baltijas, bet arī plašākā mērogā. Šajā Ātruma cilts sērijā sportists, ko pazīst arī kā Nik Nak, Paulu Timrotu izaicinās driftēt tandēmā šaurā, vecās fabrikas telpās ierīkotā trasē.

Nikolass Bertāns tikai 15 gadu vecumā jau ir pārspējis Latvijas un Baltijas labākos drifterus gan arī šosezon apliecinājis savu talantu un iekarojis autosporta fanu simpātijas sacensībās Omānā. Tādēļ viņam nekādas problēmas nesagādā driftēšana trasē, kas iekārtota vecā fabrikas ēkā, ar bīstamiem stabiem un riepu krāvumu līkumiem.  

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Lai pārliecinātos, vai tas ir pa spēkam citiem autobraucējiem, Pauls Timrots ir pieņēmis Nikolasa izaicinājumu un izmēģina savas prasmes, iespējams, vienā no šaurākajām drifta trasēm. Skatītājiem būs iespēja kopā ar Paulu apgūt sānslīdes trikus un uzzināt meistara padomus, ko darīt brīžos, kad ātrumā kļūst traki bailīgi.

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Kāpēc nekad neskatīties atpakaļ, driftējot tandēmā, un vai Bertāns plāno iekarot ASV drifta pjedestālus, sekojot Kristapa Bluša pēdās, noskaidrosim jaunajā raidījuma Ātruma cilts sērijā.  

Raksts tapis sadarbībā ar LMT viedtelevīziju.
Uz augšu
Back