Ģimenes konflikta laikā vīrietis ar nazi uzbrūk Valsts policijas darbiniekam

Rokudzelži. Ilustratīvs attēls. FOTO: Reuters/ScanPix

25.decembrī ap pulksten 19:00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Dubeņos, kādā īpašumā notiek ģimenes konflikts. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas amatpersonas un noskaidroja, ka starp vīru un sievu ir izcēlies konflikts. Kaimiņi paspēja brīdināt policistus, ka vīrietim ir nazis un viņš ar to draudējis ne tikai sievai, bet arī kaimiņiem.

Policisti devās uz dzīvokli, un no tā izskrēja ārā sieviete. Divi no policistiem devās iekšā un ieraudzīja virtuvē pie galda sēžam vīrieti, kam blakus bija nazis. Viens no policistiem nazi paņēma un nolika drošā attālumā.

Tad vīrietis norādīja, ka jau zinājis, ka policija atbrauks, paņēma nazi, kuru bija paslēpis, piecēlās kājās un uzbruka policistam, naža asmeni virzot policista galvas virzienā. Valsts policijas darbinieks atvairīja uzbrukumu un vīrieti atbruņoja, atņemot nazi.

Vīrietis tika aizturēts, un, veicot pārmeklēšanu, pie viņa tika atrasti vairāki naži, kurus viņš bija paslēpis drēbēs.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo sāka divus kriminālprocesus – par uzbrukumu Valsts policijas amatpersonai un par konfliktu ar sievu – draudiem un miesas bojājumu nodarīšanu. Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida noziedzīgiem nodarījumiem un ticis sodīts. Šobrīd vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Valsts policija turpina izmeklēšanu sāktajos kriminālprocesos.

Uz augšu
Back