Pirmajā dienā pret Covid-19 vakcinēti vairāk nekā 500 mediķi

Veselības ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītāja Daina Mūrmane-Umbraško atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc preses konferences, kurā informēja par ārkārtas medicīnisko situāciju Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Rīgas reģionālajā centrā. FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Pirmajā dienā pret Covid-19 vakcinēti vairāk nekā 500 mediķi - gan ārsti, gan māsas, intervijā Latvijas Radio uzsvēra Veselības ministrijas valsts sekretāre Daina Mūrmane-Umbraško.

Līdz šim visvairāk cilvēku vakcinējusi Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, bet Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca, pārskatot savas iespējas, vakcinēšanai otrdien nodrošinās papildu punktus, tādējādi kāpinot vakcinācijas tempus.

Pēc viņas teiktā, patlaban nav informācijas par alerģiskām reakcijām vakcinētajiem, bet viņa uzsvēra, ka katrām zālēm iespējamas blakusparādības.

Jau ziņots, ka vairākās slimnīcās pirmdien sākta personāla vakcinācija pret Covid-19. Tās ir ir Austrumu slimnīca, Stradiņa slimnīca, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Liepājas reģionālā slimnīcā, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, Jelgavas pilsētas slimnīca, Jēkabpils reģionālā slimnīca, Rēzeknes slimnīca, Daugavpils reģionālā slimnīca un Vidzemes slimnīca.

Uz augšu
Back