Keins labo Anglijas futbola premjerlīgas rekordu

Herijs Keins
Herijs Keins Foto: AFP/SCANPIX

Totenhemas "Hotspur" komandas uzbrucējs Herijs Keins sestdien laboja Anglijas futbola premjerlīgas rekordu.

"Hotspur" sestdien savā laukumā ar rezultātu 3:0 (2:0) pārspēja Līdsas "United".

Spēles 29. minūtē Keins realizēja 11 metru soda sitienu, bet 43. minūtē pēc viņa piespēles vārtus guva Dienvidkorejas futbolists Sons Hinmins.

Jāatzīmē, ka Hinmins guva savus 12. vārtus sezonā un 100. kopumā "Hotspur" kluba rindās. Totenhemas komandu viņš pārstāv kopš 2015. gada vasaras.

50. minūtē precīzs bija Beļģijas futbolists Tobijs Alderveirelds, kurš guva vārtus pēc Hinmina rezultatīvās piespēles.

Keins šajā mačā sasniedza divciparu rādītāju šosezon gūtajos vārtos. Viņa kontā tagad ir 10 vārti un 11 rezultatīvas piespēles.

Anglijas futbolistam šāds panākums izdevies 16 spēlēs, kas ir jauns premjerlīgas rekords.

2009./10. gada sezonā Spānijas futbolists Sesks Fabregass divciparu rādītāju gūtajos vārtos un rezultatīvajās piespēlēs sasniedza 17 spēlēs. Viņš sezonu pabeidza ar 15 vārtiem un 13 piespēlēm 27 mačos.

"Hotspur" patlaban ar 29 punktiem ieņem trešo vietu Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā, par četriem punktiem atpaliekot no Mančestras "United" un čempiones "Liverpool".

Ceturto un piekto vietu turnīra tabulā ieņem attiecīgi Lesteras "City" un Liverpūles "Everton". Šīm abām komandām ir 29 punkti, taču sliktāka gūto un zaudēto vārtu attiecība nekā "Hotspur".