Apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana vietām visā valsts teritorijā

FOTO: Oskars Lūsis/TVNET

Šorīt apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 95 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Vidzemes šosejas (A2) posmā no Vangažiem līdz Raunas pagriezienam, Valmieras šosejas (A3) posmā no Murjāņiem līdz Strenčiem; Daugavpils šosejas (A6) posmā no Skrīveriem līdz Nīcgalei, Ventspils šosejas (A10) posmā no Usmas līdz Ventspilij, uz Rēzeknes šosejas (A12) visa maršruta garumā, Grebņeva-Medumi šosejas (A13) posmā no Grebņevas līdz Rušenicai, uz Rēzeknes aapvedceļa (A15) visā maršruta garumā, kā arī ceļa Tīnuži-Koknese (P80) posmā no Skrīveru pagrieziena līdz Koknesei.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Balvu, Bauskas, Cēsu, Gulbenes, Jēkabpils, Limbažu, Ludzas, Madonas, Rēzeknes, Valkas un Valmieras apkārtnē.

Šādos laika apstākļos autobraucēji aicināti būt īpaši piesardzīgi, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Kā ziņots, svētdienas rītā Latvijā ir apmācies un dūmakains laiks, bet vietām debesis skaidrojas, liecina meteoroloģiskā informācija.

Vidzemes ziemeļos ir nokrišņi, citviet valstī lokāli iespējams neliels sniegs un smidzinošs lietus. Daļā Kurzemes sabiezējusi migla. Ceļi daudzviet slideni.

Gaisa temperatūra 0..-3 grādi, Vidzemes piekrastē 0..+3 grādi. Pūš lēns vējš, Vidzemē arī mērens dienvidrietumu vējš.

Valsts lielākajā daļā sniega ir maz vai nemaz, bet austrumos saglabājas līdz 25 centimetriem bieza sniega sega.

Rīgā apmācies un dūmakains rīts, lēns dienvidrietumu vējš, gaisa temperatūra 0..-1 grāds.

Uz augšu
Back