Kopdziesmā apvienojas "Līvi" un "Saldās sejas"

FOTO: Kadrs no video, Reuters/LETA

Grupa "Saldās sejas", turpinot albuma “12” projektu, talkā aicinājusi grupu “Līvi” un tās šī brīža līderus Ainaru Virgu un Jāni Buķeli, lai kopīgi radītu dziesmu “Janvāris”. Ģitāras solo ieskaņojis Ivo Fomina grupas ģitārists Roberts Dinters. 

Videoklipa filmēšanas vajadzībām tika īpaši iegādātas četras jau pamatīgi cietušas, neskanošas un nelabojamas ģitāras, kuras filmēšanas laikā tika iznīcinātas. Pamatīgi cieta arī filmēšanas vajadzībām iegādātais bungu komplekts. 

"Ir tā, ka jau vairākus mēnešus esam bez iespējas uzstāties. Arī uz filmēšanu ieradāmies pa vienam. Šī dziesma un šis video ir mūsu dvēseles kliedziens. Mēs ilgi nevaram bez skatuves, bet saprotam, ka nekas tik ātri nemainīsies. Tieši tāpēc šis video parāda mūsu izmisumu, mūsu alkas pēc skatuves un rokenrola enerģijas, kuru var iegūt tikai satiekoties ar savu klausītāju. Klipā ir redzams tas, kas notiek mūsu dvēselēs. Tas brīžiem ir izmisums. Bet mēs vēl tiekam ar to galā, jo nekas jau nav mainījies, ir tikai vēl viens janvāris…" tā grupa "Saldās sejas".  

Dziesma ierakstīta kopā ar producentu Gintu Stankeviču, bet filmēja Kaspars Dvinskis (Dween Production). Filmēts “Siguldas Ierakstu Studijā” un apskaņošanas kompānijas “Bang” noliktavās Liepājā. 

Noskaties dziesmas videoklipu! 

Uz augšu
Back