Izsauc policiju par miesas bojājumu nodarīšanu sievietei un saņem sodu par pulcēšanos

Ilustratīvs attēls FOTO: Shutterstock

Ceturtdien, reaģējot uz izsaukumu par miesas bojājumu nodarīšanu kādai sievietei Tukumā, policija dzīvoklī konstatējusi neatļautu pulcēšanos, pastāstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Likumsargi saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli, kur nodarīti miesas bojājumi sievietei. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka norādītajā adresē ir sapulcējušās četras personas no dažādām mājsaimniecībām, tādējādi pārkāpjot Ministru kabineta rīkojumu "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", kas aizliedz privātus pasākumus un privātu pulcēšanos, izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros.

Policijā par notikušo ir sākti pieci administratīvā pārkāpuma procesi. Divām personām piemērots naudas sods 300 eiro apmērā, savukārt trīs sākto administratīvā pārkāpuma procesu ietvaros tiks lemts par soda piemērošanu, tajā skaitā arī par miesas bojājumu izdarīšanu.

Tāpat Tukumā likumsargi konstatēja, ka ārkārtējās situācijas laikā publiskā ārtelpā ir sapulcējušās četras personas, neievērojot distancēšanās pasākumus. Šajā gadījumā divām personām piemērots naudas sods 200 eiro apmērā, bet divām - 100 eiro apmērā.

Savukārt Jelgavas iecirkņa amatpersonas par epidemioloģiskās drošības pasākumu Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai neievērošanu ceturtdien sāka deviņus administratīvā pārkāpuma procesus pret deviņām personām, kas pirms ierašanās Latvijā nebija aizpildījušas elektroniskās anketas personu uzraudzības informācijas sistēmā "Covidpass.lv". Katrai personai piemērots naudas sods 30 eiro apmērā.

Dobeles novada Annenieku pagastā pret kādu vīrieti sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi, jo viņš, būdams alkohola reibumā, uzvedās agresīvi, runāja rupjības, atteicās lietot mutes un deguna aizsegu, kā arī nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām.

Uz augšu
Back