VUGD no degoša nama Rīgā izglābj deviņus cilvēkus

Ugunsdzēsēji likvidē paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku trīsstāvu ēkā Pētersalas ielā. Ilustratīvs attēls FOTO: Zane Bitere/LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkā kādā Juglas piecstāvu dzīvojamā mājā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izglābis deviņus cilvēkus, informēja VUGD.

Plkst.16.13 VUGD saņēma izsaukumu Rīgā, Juglā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā ar atklātu liesmu dega dzīvoklis 50 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 12 cilvēki.

Ugunsdzēsēji ar autokāpņu palīdzību izglāba četrus cilvēkus, savukārt pieci cilvēki izglābti, viņus izvedot pa ēkas iekšējām kāpnēm.

Degošajā dzīvoklī tika atrasts bojāgājis cilvēks. Notikumā trīs cilvēki (no izglābtajiem un tiem, kas bija evakuējušies) bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst.19.38 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis 58 izsaukumus, no kuriem 21 bijis ugunsgrēks, 26 glābšanas darbi un 11 - maldinājumi. Ugunsgrēkos gājuši bojā divi cilvēki, seši cietuši un 11 izglābti.

Uz augšu
Back