Latvijā dzīvojusī Ashnikko izdod jaunu miksteipu

Ashnikko FOTO: publicitātes

Savulaik Latvijā kādu laiku dzīvojusī repere Ashnikko, īstajā vārdā Eštone Keisija (Ashton Casey), laidusi klajā jaunu miksteipu "Demidevil".

Desmit dziesmu garumā, caurvijoties mūsdienu feminismam, Ashnikko runā par tādām tēmām kā attiecības, pašizpausme, visam klāt pieliekot zilmatainajai izpildītājai raksturīgo humora devu.

Noklausies miksteipu.

Ierakstā piedalās vairāki viesmākslinieki - Monreālas hipsterdīva Klēra Bušē (Claire Boucher) jeb "Grimes", Kelis, Avrila Lavinja u.c.

"Mana darba auglis, asinis, sviedri un asaras - mans albums! Esmu tik smagi strādājusi ar to, ka šobrīd esmu šausmās, zinot, ka pasaule to klausīsies. Līdīšu ziemas miegā uz pāris nedēļām, kamēr ikviens to noklausās," tā dziedātāja.

"Demidevil" seko Ashnikko 2019. gadā izdotajam "Hi, Its Me" mazalbumam, kurā iekļauta dziesma "Stupid", ar kuru Ashnikko pievērsa sev visas pasaules uzmanību, tai skaitā divus miljonus sociālā tīkla "TikTok" fanu.

Iespējams, ka iedvesmu savai spožajai darbībai muzikālajā frontē, kā arī panākumus virtuālajā pasaulē Ashnikko ieguvusi tieši Latvijā, jo kādu posmu savas tīņa dzīves jaunā izpildītāja dzīvojusi tieši Rīgā. Jau tad viņa rakstīja savu mūziku, sadarbojās ar vietējiem mūziķiem – ansi, Niklāvu, Orioli un citiem, kā arī varējām redzēt viņu sniedzam enerģiskus priekšnesumus.

Lasi TVNET 2014. gada interviju ar Ashnikko.

Tagad viņai ir līgums ar vienu no pasaules lielākajām ierakstu kompānijām – Warner Music, viņas videoklipiem ir vairāki desmiti miljonu skatījumu un sociālajās vietnēs, kopā ņemot, sekotāju skaits tuvojas diviem miljoniem.

Ashnikko FOTO: publicitātes
Uz augšu
Back