Smagā roka apvienība "Harta" un draugi piedāvā "Nemieru"

"Harta" FOTO: kadrs no video

Smagā roka apvienība "Harta", apvienojot spēkus ar draugiem, izveido neklātienes singlu latviešu valodā "Nemiers". 

"Dziesma ir par tieši šo brīdi, kurā nav skaidrības par rītdienu, kurā esam spiesti slēpties no izdegšanas un pārguruma. Mēs vēlējāmies uzrakstīt dziesmu kā aicinājumu nebērt citam sāli brūcē, bet gan palīdzēt un padot roku, kad tas visvairāk ir nepieciešams, un dot dzirksti savai komūnai, veidot jaunus kontaktus - pat ja tikai virtuāli," grupa raksta preses paziņojumā.

Dziesmas idejas un mūzikas autori ir Matīss Klaviniuss ("Harta") un Rolands Ignatjevs (MetaCovers, ex-"Harta").

"Esmu ārkārtīgi pateicīgs par fenomenālo darbu, kuru mūsu draugi no citām apvienībām ielika, radot tādu kori, ka bija sajūta, ka esmu Dziesmu svētkos. Man vēl joprojām šķiet neticami, ka šī vienkāršā ideja dziesmas ievadā spēja pārtapt par ko lielāku, nekā es jebkad būtu varējis iedomāties," saka Matīss.

Dziesmā vēl dzirdamas vokālistes Anita Intaite un Māra Lisenko no grupas "Māra", kā arī Arturs Gruzdiņš ("Refleksija"), kurš šajā dziesmā ielicis savu: "Es atceros, kā skolā, lasot vēstures grāmatas, šausminājāmies par raganu dedzināšanu uz sārta, par linča tiesām, vergiem un visu pārējo, kas cilvēkus padara par briesmoņiem. Bet, piedzīvojot notikumus šodien, ar šausmām saprotu, ka nekas jau nav mainījies. Par to sākas šī fantastiskā dziesma," tā Gruzdiņš.

Noskaties dziesmas videoklipu.

Uz augšu
Back