Krievijā par atbalsta paušanu Navaļnijam atlaists Kurskas policijas majors

Alekseja Navaļnija atbalstītāja aizturēšana Habarovskā FOTO: AP/Scanpix

Krievijā sestdien atlaists Kurskas policijas majors, kas videoierakstā apliecinājis atbalstu apcietinātajam Krievijas opozīcijas līderim Aleksejam Navaļnijam, bijušajam Habarovskas gubernatoram Sergejam Furgalam un "visiem politieslodzītajiem", vēsta portāls RBK, atsaucoties uz Krievijas Iekšlietu ministrijas reģionālo pārvaldi.

"Es, Kurskas policijas majors Ruslans Agibalovs, gribu adresēt atbalsta vārdus Aleksejam Navaļnijam un viņa ģimenei," viņš paziņojis piektdien publiskotā ierakstā, vienlaikus aicinot neuzskatīt to par pamudinājumu uz mītiņiem.

Kā norādījis Agibalovs, viņu biedē tas, ka viņa bērniem jāaug valstī, kur par nepiekrišanu varasiestādēm un neapmierinātības paušanu var nākties samaksāt ar savu brīvību vai pat dzīvību.

"Baidos arī, ka mani bērni izaugs un jautās - tēt, bet ko tu esi darījis, lai mēs dzīvotu brīvā un plaukstošā valstī, un man nebūs, ko viņiem atbildēt," viņš atzinis.

Majors lūdzis policijas vadību izturēties ar izpratni pret viņa paziņojumu, taču, kā pavēstījusi Kurskas apgabala Iekšlietu pārvalde, Agibajevs atlaists "par rīcību, kas apkauno iekšlietu institūciju darbinieka godu".

Uz augšu
Back