Magnēti, kas atgrūžas, jeb horoskopa zīmes, kuras nevar viena otru ciest

FOTO: shutterstock.com

Antipātijas starp cilvēkiem rodas tikpat viegli kā savstarpēja pievilcība. Protams, ikviens vismaz vienu reizi mūžā ir sevi pieķēris pie domas, ka pat cita cilvēka eksistences fakts var nokaitināt. "Channel Five" skaidro, kāpēc zvaigžņu dēļ bieži vien nespējam ar citiem rast kopīgu valodu! 

Auns

Šīs zīmes pārstāvji necieš tos, kurus vada jūtas un emocijas. Turklāt viņi nesaprot citu uzvedības lēnīgumu. Tāpēc Auns reti satiek ar Zivīm, kurām piemīt abas šīs iezīmes.

Vērsis

Pieradis atrasties uzmanības centrā, Vērsis nevar būt līdzvērtīgs tiem, kas tos ignorē. Auniem un Dvīņiem Vērši ļoti bieži izrādās tukša vieta, kas viņus vienkārši sadusmo.

Dvīņi

Dvīņi reti kādu pilnībā ienīst. Šīs zīmes cilvēki ir gudrāki - viņi vienkārši izvairās sazināties ar tiem, kas viņiem nav interesanti. Visgarlaicīgākā Zodiaka zīme viņiem šķiet Mežāzis - viņš ir pārāk piesardzīgs un viņam nepatīk eksperimenti.

Vēzis

Naids ir svešs arī šīs zīmes pārstāvjiem, bet viņiem patiešām nepatīk narcisms un augstprātība, tāpēc viņiem bieži ir sliktas attiecības ar Lauvu un Skorpionu. Dažreiz tas pāriet patiesā naidā.

Lauva

Lepni, ar savas cieņas izjūtu, viņi nespēj paciest, ja kāds ir pārāks par viņiem. Pat ja uzvara bijusi godīga, Lauvas to reti var piedot.  Skorpioni un Mežāži biežāk nekā citi spēj pazemot zvēru karali.

Jaunava

Jaunavām reti rūp, kāda ir citu cilvēku Zodiaka zīme. Tomēr viņi nevar paciest liekulību un savtīgumu, kā arī nenoteiktību sarunu biedrā, tāpēc viņiem var neattīstīties saziņa ar Svariem, Strēlnieku un Zivīm.

Svari

Šīs zīmes cilvēki ir labsirdīgi un viegli sazinās ar visiem, bet, ja kāds uzdrošinās norādīt uz viņu vieglprātību un bezatbildību, viņš to nepiedos. Visbiežāk par to lemj Jaunavas un Vēži.

Skorpions

Šai zīmei ir patiess pretstats - Strēlnieks. Viņi ir tik atšķirīgi, ka vienkārši viens otram nepatīk. Dažreiz tas var izraisīt tiešus konfliktus. 

Strēlnieks

Papildus savam antagonistam Skorpionam šīs zīmes cilvēki neizprot Zivis. Viņiem šķiet, ka tām ir kaut kāds īpašs, tikai tām raksturīgs egoisms.

Mežāzis

Nopietnie un uzmanīgie Mežāži nespēj saprast Dvīņus. Pēc viņu domām, Dvīņi dzīvē ir pārāk vieglprātīgi. 

Ūdensvīrs

Tiem, kas dzimuši zem šīs zīmes, ir ļoti grūti veidot komunikāciju ar visiem, neatkarīgi no viņu Zodiaka zīmes. Viņiem ir grūti atvērties, viņi nereklamē savas problēmas. Tāpēc arī viņiem nav ienaidnieku. Vissliktākais ir tas, ka Ūdensvīri veido attiecības ar tiem, kas izrāda agresiju.

Zivis

Lēnās un bailīgās Zivis nesaprot Ūdensvīrus, kuri ir gatavi darīt visu šaubīga sapņa dēļ. Viņu izlēmība un bezkompromisa attieksme Zivis vienkārši sadusmo. Turklāt emocionālajām Zivīm ir grūti atrast kopīgu valodu ar Aunu un Jaunavu.

Uz augšu
Back