Sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu visā valsts teritorijā

FOTO: Shutterstock

Šorīt sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informēja "Latvijas valsts ceļi".

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Tallinas šoseju visa maršruta garumā, pa Vidzemes šoseju posmā Rīga - Smiltenes pagrieziens, pa Valmieras šoseju posmā Murjāņi - Strenči, pa Rīgas apvedceļu visa maršruta garumā, pa Bauskas šoseju posmā no Rīgas līdz Grenctālei, pa Jelgavas šoseju posmā Jelgava - Meitene, pa Liepājas šosejas posmiem Rīga - Apšupes krustojums un Blīdene - Skrunda, kā arī pa Ventspils šosejas posmiem Rīga - Kūdra un Talsi - Ventspils.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir pa Daugavpils šosejas posmu Rīga - Daugavpils, pa Rēzeknes šosejas posmu Jēkabpils - Stalbovka, pa Grebņevas - Medumu šoseju, kā arī pa Daugavpils un Rēzeknes apvedceļiem.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā valsts teritorijā, izņemot Alūksnes, Krāslavas, Kuldīgas un Limbažu apkārtnēs.

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos no rīta bija iesaistītas 160 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Uz augšu
Back