Traģēdija Jelgavas novadā: ugunsgrēkā gājuši bojā trīs cilvēki
Papildināts ar policijas komentāru

Ugunsdzēsējs. Ilustratīvs foto. FOTO: Ieva Lūka/LETA

Jelgavas novada Lielplatones pagastā šorīt dzīvojamās mājas ugunsgrēkā gājuši bojā trīs cilvēki un pieci mājdzīvnieki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ap plkst.8.30 dienests saņēma informāciju, ka Jelgavas novadā deg dzīvojamā māja.

Notikuma vietā tika konstatēts, ka deg vienstāva dzīvojamās mājas istabas un starpstāvu pārsegums kopumā 81 kvadrātmetra platībā.

"Jau tuvojoties notikuma vietai, ugunsdzēsēji glābēji redzēja lielus dūmus, tāpēc, ierodoties izsaukuma vietā, nekavējoties devās iekšā dzīvojamā ēkā, lai to pārmeklētu," skaidroja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Vienā no telpām uz grīdas ugunsdzēsēji glābēji atrada trīs bojāgājušus cilvēkus. Turpinot pārmeklēšanas darbus, tika atrasti arī pieci bojāgājuši mājdzīvnieki.

Ēkas pārmeklēšanas un dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka telpās atradās daudz sadzīves mantu. Liesmu izplatīšanās tika ierobežota plkst.10.55, bet dzēšanas un konstrukciju jaukšanas darbi pašlaik turpinās.

Notikuma vietā strādā Elejas posteņa, Jelgavas un Bauskas daļas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Valsts policijas (VP), Jelgavas novada Pašvaldības policijas, Jelgavas novada domes un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji. Notikušā apstākļus un iemeslus skaidros VP.

Šorīt notikušajā traģiskajā ugunsgrēkā Jelgavas novadā gājuši bojā divi vīrieši un sieviete, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Ugunsgrēkā privātmājā bojāgājušie ir 1949. un 1973.gadā dzimuši vīrieši un 1978.gadā dzimusi sieviete. Ēkā atrasti arī bojāgājuši mājdzīvnieki - divi suņi un trīs kaķi.

Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību, kā arī nozīmētas ekspertīzes.

Uz augšu
Back