Koka mājas ugunsgrēkā Jelgavas novadā šorīt gājis bojā cilvēks

VUGD darbinieks. Ilustratīvs attēls. FOTO: Una Kupruka / LETA

Koka mājas ugunsgrēkā Jelgavas novadā šorīt gājis bojā cilvēks, portāls TVNET uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums uz ugunsgrēku tika saņemts plkst.5.31. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki konstatēja, ka pilnā 100 kvadrātmetru platībā deg vienstāva koka māja.

Plkst.7.33 ugunsgrēku izdevās lokalizēt. Veicot dzēšanas darbus, tika atrasts viens bojāgājis cilvēks.

Dzēšanas darbi notikuma vietā patlaban turpinās, līdz liesmas izdosies pilnībā likvidēt.

Naktī ugunsdzēsēji izglābuši cilvēku, kuram pie krāsns aizdegusies malka

Aizvadītajā naktī Rīgā ugunsdzēsēji izglābuši cilvēku, kuram pie krāsns aizdegusies malka.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), aptuveni pusstundu pēc pusnakts tika saņemts izsaukums uz kādu divstāvu mājas dzīvokli, kur bija izcēlies ugunsgrēks.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka pie krāsns deg malka viena kvadrātmetra platībā. No degošā dzīvokļa tika izglābts viens cilvēks. Plkst.1.12 ugunsgrēku izdevās likvidēt.

Ugunsdzēsēji pamanīja, ka dzīvoklī nebija uzstādīts dūmu detektors, kas jau kopš pērnā gada sākuma ir obligāta prasība katrā mājoklī.

VUGD atgādina, ka mājoklī uzstādīts dūmu detektors laikus pavēstīs par radušos sadūmojumu, tādējādi dodot iespēju izglābties.

Savukārt, kurinot krāsnis, ugunsdrošības speciālisti iesaka ievērot piesardzību un nenovietot pie kurtuves durvīm vai uz plīts virsmas malku un citus degtspējīgus priekšmetus.

Uz augšu
Back