Bijušais LTV valdes priekšsēdētājs Belte kļuvis par mediju aģentūras vadītāju

FOTO: Publicitātes foto

22. februārī mediju aģentūras “Hive BPN” vadību pārņēmis Ivars Belte, kuram ir 20 gadu pieredze plašsaziņas mediju tirgū un augstākā līmeņa organizāciju vadībā tādos amatos kā valdes priekšsēdētājs Latvijas Televīzijā, kā arī starptautiska pieredze vadošā reklāmas pārdošanas uzņēmumā Ukrainas tirgū.

Tiek norādīts, ka Beltes zināšanas un pieredze ļaus stiprināt “Hive BPN” pozīcijas tirgū un veicinās gan uzņēmuma, gan nozares kopējo attīstību.

Jaunā mediju aģentūras vadītāja pārziņā būs ne tikai komandas un procesu vadība, bet arī izaicinājumi, pilnveidojot produktus un paplašinot pakalpojumu portfeli, ieviešot mūsdienīgus risinājumus un radot priekšnosacījumus uzņēmuma straujai izaugsmei un ambiciozu plānu realizēšanai.

 “Belte ir enerģisks, pieredzējis un izlēmīgs nozares smagsvars. Šādas jaudas piesaiste uzņēmuma vadības līmenī šobrīd tik strauji mainīgajā un jaunu izaicinājumu pilnajā mediju tirgū ir solis uz izaugsmi,” norāda “Inspired” komunikāciju aģentūru kopienas vadītājs Kārlis Gedrovics.

Līdzšinējais “Hive BPN” vadītājs Mārtiņš Zemītis turpinās savu darbu uzņēmuma vadībā.

“Hive BPN” (“IPG group”) mediju aģentūra Latvijā iekļaujas “Inspired” komunikāciju aģentūru kopienā, kopā ar “Inspired UM”, “Frank By Inspired” un “Inspired Connect”, kā arī strādā ciešā sadarbībā ar “IPG group” starptautisko tīklu pārstāvošām aģentūrām Lietuvā un Igaunijā, nodrošinot klientiem komunikācijas plānošanas un mediju pirkšanas servisu visā Baltijas reģionā.

Uz augšu
Back