Folkloras kopa "Upīte" nevar "nomierināties" – uzņemts jau ceturtais klips

"Upīte" FOTO: publicitātes

Pagājušā gada novembrī folkloras kopa "Upīte" izlaida savus pirmos trīs videoklipus, kas tapuši dziesmām no grupas jaunā albuma "Padzīdam i…", kurā apkopotas Upītes pusē visvairāk dziedātās vīru dziesmas. 

Pirmie trīs videoklipi novembrī tapuši dziesmām "Tāvs dālam i naudu deve", "Treis jaunas meitas sied rūžu duorzā" un "Jau rudins atnuoce", kura tapšanā piedalījās kopas draugs, grupas "Prāta vētra" solists Renārs Kaupers. Grupas plāns ir izveidot videoklipus visām 17 albumā "Padzīdam i…" iekļautajām dziesmām.

Tagad iznācis klips arī dziesmai "Dzīdet meitas puļcinie", kuras ierakstā piedalījās arī grupa "Unknown Artis" un grupas "Bez PVN" līderis Guntis Rasims.

Noskaties video

Grupa "Unknown Artist" arī nāk no Krievijas pierobežas, kas, kā stāsta grupas dalībnieki, esot viņu iedvesmas avots, tāpat kā bērnība, laimes meklējumi un, protams, mīlestība.

Jaunais klips un dziesma parāda, cik labi folkmūzika sader ar citiem mūzikas žanriem un ka dzīvespriekam un dejotvēlmei nav robežu, un tas ir arī izcils variants, kā sasildīties šī gada aukstajās ziemas dienās.

Uz augšu
Back