Nevainīgs auto Imantā kļūst par huligānu upuri

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Otrdienas rītā pie Jūrmalas gatves 101. nama stāvēja neprasmīgi un acīmredzot pret saimnieka gribu izdekorēts BMW. Tiklīdz apķēpātā automobiļa attēli nonāca sociālajos tīklos, sāka izskanēt visdažādākās baumas un versijas par notikušā cēloņiem.

Kāda vietējā iedzīvotāja raidījumam Degpunktā atzīmē, ka apķēpāta ir tikai viena konkrēta mašīna, savukārt kāds vīrietis apgalvo, ka sešos no rīta gājis uz darbu un tad auto vēl bijis tīrs. Viņš lēš, ka nedarbi īstenoti kaut kad pa dienu.

Lai gan notikušais ir neparasta situācija, vietējais iedzīvotājs saka, ka viņa mājas tuvumā parasti nekas tāds nenotiek, neviens stiklus nesit un automašīnas ir samērā drošas. 

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Saimnieki Degpunktā kameras priekšā komentārus sniegt nevēlējās, taču aizkadrā pastāstīja, ka ienaidnieku viņiem neesot. Arī auto nepareiza novietošana nevarēja būt incidenta cēlonis, jo BMW atstāts vietā, kur stāvēšana ir atļauta un auto nevienam nav traucējis.

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Mašīnas saimnieks uzskata, ka ļaundaris vienkārši būs sajaucis adresātus, jo šajā  daudzdzīvokļu māju pagalmā regulāri tiek atstāts līdzīgs spēkrats. 

Uz augšu
Back