Traģēdija Polijā: Ukrainas autobusa katastrofā gājuši bojā 6 un ievainots 41 cilvēks

FOTO: 123RF.com nuotr

Traģiskā negadījumā Polijā gājuši bojā seši cilvēki un 41 tika ievainots. Ukrainā reģistrēts autobuss, kas bija ceļā no Poznaņas uz Hersonu, iebrauca ceļa malā esošajā grāvī un apgāzās netālu no Kašycė pilsētas, kas atrodas Priekškarpatu vojevodistē.

No ātrās palīdzības darbinieku teiktā noprotams, ka autobusa pasažieri nebija piesprādzējušies, un traumas gūtas, tiem atsitoties pret autobusa iekšpusi, sēdekļiem un vienam pret otru.

„Informāciju par negadījumu saņēmām aptuveni pulksten 23:50,” TVN24 sacīja Priekškarpatu ugunsdzēsēju brigādes pārstāvis. Viņš piebilda, ka autobuss ietriecās šosejas barjerā un noslīdēja no uzbēruma.

Jaroslavas policijas pārstāve Anna Dlugosz apstiprināja, ka divstāvu autobusā bija 57 cilvēki, to skaitā divi autovadītāji, kuri abi bija autobusa Ukrainas pilsoņi. Pirmie glābēji negadījuma vietā ieradās 9 minūtes pēc ziņojuma saņemšanas. Trīs cilvēki bija gājuši bojā jau negadījuma brīdī, bet vēl divi mira glābšanas operācijas laikā.

Cietušie nogādāti tuvējās slimnīcās, astoņu cilvēku stāvoklis ir smags.

Lielākā daļa autobusa pasažieru nebija piesprādzējušies ar drošības jostām, tādēļ triecienā guvuši galvas, mugurkaula, kā arī roku un kāju traumas. Glābšanas operācijā bija iesaistīti aptuveni simts ugunsdzēsēju, feldšeru un policistu.

Uz augšu
Back