Pieci popmūzikas ieraksti, kas pretendē uz "Zelta mikrofonu"

Raksta turpinājums
Marta Grigale un Intars Busulis FOTO: publicitātes

Balvas "Zelta mikrofons" pretendentu vidū popmūzikas kategorijā šogad vairāki popmūzikas skatuves smagsvari. Uz balvu kategorijā "Popmūzikas albums" pretendē šādi mākslinieki un ieraksti. 

Kopskaitā 23 albumi pretendēja uz balvu šajā kategorijā, ārpus piecinieka paliekot tādiem mūziķiem kā "Double Faced Eels", "Dabasu Durovys", "Audiokvartāls", Lauris Valters, Guntars Račs un "Saldās sejas", "FormatLess", Jana Egle, Diāna Černe, Loreta Reide, Laura Bicāne, Oskars Deigelis, Evija Smagare, MØNTA, Andris Kivičs, "Sapņu fragmenti", Dani Ryan, "Pirmais kurss", kā arī albums "Spēļu vilciņš (dažādi izpildītāji)".

Karmena Stepanova, "Latvijas Radio 5 - Pieci.lv" producente un DJ pēc kategorijas izvērtēšanas atzīst: "Ir gandarījums redzēt un, protams, dzirdēt, kā līdz šim attīstījusies pašmāju popmūzika un kādus apgriezienus uzņēmuši latviešu mūziķi un producenti. Tomēr, tas nemaz nepadarīja vieglāku vērtēšanu un drīzāk radīja “iekšējas” konfliktsituācijas par to, kurš tieši varētu būt, teiksim, labākais popmūzikas albums, ja dejot līdzi gribas ne vienam vien."

Karmena Stepanova FOTO: Kaspars Meinerts
Raksta turpinājums
Uz augšu
Back