Daudzviet Latvijā uz ceļiem iespējams apledojums

Ceļš un auto ziemā FOTO: Unsplash/Clay Banks

Šorīt apledojums var apgrūtināt braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem daudzviet visā Latvijā, informēja "Latvijas valsts ceļi".

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Vidzemes šoseju no Vangažiem līdz Līgatnei, pa Valmieras šoseju no Murjāņiem līdz Braslas tiltam, pa Rīgas apvedceļu, pa Bauskas šoseju no Rīgas līdz Dimzukalnam un pa Jelgavas šoseju no Rīgas līdz Jelgavai.

Tāpat apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Liepājas šoseju no Rīgas līdz Kaģiem un no Anneniekiem līdz Blīdenei, pa Ventspils šoseju no Rīgas līdz Kūdrai, pa Daugavpils šoseju no Saulkalnes līdz Skrīveriem un no Pļaviņām līdz Nīcgalei, pa Rēzeknes šoseju no Jēkabpils līdz Varakļāniem un no Ludzas līdz Terehovai un pa Kokneses šoseju no Rīgas apvedceļa līdz Skrīveru pagriezienam.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Alūksnes, Dobeles, Jēkabpils, Ludzas, Madonas, Ogres, Rēzeknes un Saldus apkārtnēs.

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 74 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Uz augšu
Back