Izdota Sandras Vensko grāmata "...klibs putniņš neraud viens"

Sandra Vensko FOTO: www.literatura.lv

Klajā nākusi rakstnieces un dzejnieces Sandras Vensko grāmata "...klibs putniņš neraud viens" ar Annas Galviņas ilustrācijām, informēja izdevniecības “Dienas Grāmata” pārstāvji.

"Kādā vēlā novakarē satiku meiteni ratiņkrēslā. Vēlāk šo cilvēkbērnu nodēvēju par klibo putniņu un notikumu ietērpu literārā formā. Meitene palikusi man atmiņā kā putns, kas brīvi lido savās domās, bet reālajā dzīvē ievainojama, bezspēcīga situācijās, ja neviena nav līdzās. Viņai pašai jātiek galā ar mācībām attālināti, jāizdomā draugi, jāizveido sava fantāzijas pasaule," par darbu raksta autore.

Grāmatā iebūvēti bērnu dzejolīši un pasakas par dzīvi un norisēm dabā – Agate, Alise, Anna, Ādams, Elizabete, Elizabete Krista, Elza, Emma Luīze, Gabriela, Jāzeps, Kajs, Katrīna, Lilita, Lote, Luīze, Nikola, Pāvels, Šarlote, Zīle Māra ir šo darbu autori. Kopā ar viņiem grāmatas lappusēs šo dīvaino un sarežģīto laiku izdzīvo arī klibais putniņš Aleksandra.

Sandras Vensko grāmata "...klibs putniņš neraud viens" FOTO: dienasgramata.lv

"Lai izdodas atrast to rindu, to lappusi, kur ieraudzīt sevi, savus draugus un informācijas gūzmu apziņā. Līdzās būt un palīdzēt, to novēlu lasītājiem," tā autore.

Grāmatas mākslinieks ir Jānis Esītis. Grāmata izdota, pateicoties Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstam.

Mīksto vāku sējums ar atlokiem, 80 lpp., izdota 2021. gada 15. martā.

Atgādinām, ka 2019. gadā klajā nāca autores darbs "Adele".

Grāmata pieejama grāmatnīcās un izdevniecības mājas lapā.

Uz augšu
Back