Vecrīgā trīs negadījumus izraisa krietni iereibusi autovadītāja

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Ar skaļu blīkšķi nedēļu sāka kāda autovadītāja, kura ar savu Mercedes-Benz automobili Vecrīgā izraisīja trīs atsevišķus satiksmes negadījumus, turklāt bija pamatīgā reibumā un pēc aizturēšanas dusmas izrādīja, pret asfaltu sasitot savu telefonu.  

Pirmdienas rītā kāda sieviete ar glaunu ”Mercedes” apvidnieku Vecrīgā dažu sekunžu laikā pamanījās izraisīt trīs atsevišķus ceļu satiksmes negadījumus. Braucot ārā no Trokšņu ielas, viņa atpakaļgaitā, iespējams, sajaucot pedāļus vai nenovērtējot spēkrata gabarītus, uzbrauca uz ietves un taranēja kāda veikala skatlogu. Sadursmei raksturīgo skaņu dzirdēja turpat strādājošie celtnieki.

Celtnieks no turpat līdzās esošā objekta raidījumam Degpunktā stāsta, ka pēc pirmās sadursmes ar mājas sienu un skatlogu sieviete izkāpusi no auto, paskatījusies, iekāpusi atpakaļ mašīnā un mirkli vēlāk ietriekusies tās pašas ēkas fasādes konstrukcijā, bet vēl nedaudz vēlāk apskādējusi ielas malā stāvošu BMW.

Sabojājot veikala vitrīnu, mājas fasādi un aizķerot Smilšu ielas malā stāvošo BMW, vienīgā likumīgā rīcība būtu apstāties un saukt policiju, taču sieviete izdomāja braukt prom no negadījuma vietas.

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Pateicoties aculiecinieku sniegtajām ziņām, policisti melno ”Mercedes” apturēja jau ārpus vecpilsētas, tuvāk Centrāltirgum. 

Likumsargus sieviete sagaidīja ar agresiju, inspektoru acu priekšā pret asfaltu sasitot mobilo telefonu. Turpinot skaidrot notikušā apstākļus, atklājās, ka sieviete pie stūres bija sēdusies 2,19 promiļu reibumā.

Uz augšu
Back