Mikam Zvejniekam Slovēnijas čempionātā slalomā astotā pozīcija

Miks Zvejnieks.
Miks Zvejnieks. Foto: facebook.com

Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks ceturtdien Kraņska Gorā izcīnīja astoto vietu Slovēnijas čempionāta sacensībās slalomā.

Uzvaras laurus, tāpat kā trešdien milzu slalomā, plūca 2019.gada pasaules vicečempions kombinācijā un 25 reizes Pasaules kausa sacensībās pirmajā trīsdesmitniekā finišējušais Štefans Hadalins.

Viņam 0,53 sekundes zaudēja Itālijas pārstāvis Hanness Cingerle, bet trešais ar 1,29 sekunžu atpalicību no uzvarētāja bija austrietis Jošua Šturms.

Zvejnieks divu braucienu summā bija 2,94 sekundes lēnāks par uzvarētāju, ieņemot astoto vietu un nopelnot 41,45 Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) punktus.

Otrs Latvijas sportists Žaks Gedra finišēja 11.vietā 54 sportistu konkurencē, no uzvarētāja atpaliekot par 3,98 sekundēm un nopelnot 49,04 FIS punktus.

Jau ziņots, ka trešdien milzu slaloma sacensībās Zvejnieks finišēja 11.vietā, bet Gedra izstājās pirmajā braucienā.

Sieviešu konkurencē Latvijas kalnu slēpotājas ceturtdien nestartēja, bet dienu iepriekš Karlīna Lāce nefinišēja pirmajā braucienā.