Atklāts grāvī guļošā BMW noslēpums

FOTO: TVNET kolāža

Aizvadītajā nedēļā Stopiņu novada Dzidriņās ne vienu vien autobraucēju pārsteidza neparasts skats - uz sāniem ceļa malā guļošs BMW X5.

Kā auto nonācis grāvī, tobrīd nebija zināms. Vietējiem iedzīvotājiem bija dažādas versijas par notikušo, savukārt policijas komentārs bija lakonisks - notikusi avārija, vainīgais ir zināms un ir bijis 0,8 promiļu reibumā.

Tagad raidījuma Degpunktā rīcībā ir nonākusi informācija par notikumiem pirms avārijas, kurā X5 apmeta kūleni un atgūlās ceļmalas krūmos apdzīvotajā vietā ar mīlīgo nosaukumu. Izrādās, ka policisti 19.marta naktī ap plkst. 4 pie vidusskolas Vālodzēs bija pamanījuši aizdomīgu transportlīdzekli.

Ņemot vērā, ka mācību iestādes ir slēgtas un automašīnai pie skolas nakts vidū vispār nevajadzētu atrasties, policisti nolēma noskaidrot, kas par lietu. Piebraucot pie melnā BMW, tas uzreiz izkustējās un sāka attālināties Dzidriņu virzienā.

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

BMW pa sniegoto ceļu strauji uzņēma ātrumu un policistiem bija grūtības noturēt tempu, tomēr viņi zināja, ka drīz būs līkumots ceļa posms un slidenais ceļš būs bīstams. Mirkli vēlāk jau viņi ieraudzīja avarējušo auto, piebrauca pie tā un palīdzēja izkļūt diviem cilvēkiem - vīrietim un sievietei. Kā vēlāk atzina avārijas izraisītājs, bēgšana bijis tikai "prikols".

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Degpunktā piebilst, ka jau pērn policistiem šajā reģionā bijusi darīšana ar līdzīgu auto, tikai toreiz tā vadītājam izdevies aizbēgt. Ja tas ir tas pats vadītājs, tad šoreiz viņa plāns izgāzās.

Uz augšu
Back