FOTO: Publicitātes foto

Jaunajā A klases biroju centrā “Origo One” no šī gada aprīļa savus birojus ver kompānija “Optibet/Enlabs Group”, kā arī neatkarīgā digitālā satura studija “TheSoul Publishing”, kas līdz ar biroja atvēršanu Rīgā plāno radīt vairāk nekā 100 jaunu darba vietu.

 

“Linstow Baltic” un t/c “Origo” komercdirektore Evija Majevska atzīst: “Biznesa centra “Origo One” biroju plānojumā ir paredzēts viss, kas nepieciešams mūsdienīgam, dinamiskam un uz attīstību vērstam uzņēmumam. Tas panākts, investējot gan modernās tehnoloģijās, gan dabai draudzīgos ēkas risinājumos un interjera dizainā, kā arī rūpējoties par nomnieku darbā un ikdienā noderīgiem servisiem. Īstenojot “Origo One” projektu, īpašu uzmanību pievērsām tam, lai tas vienlaikus ir arī ilgtermiņa ieguldījums sabiedrības labklājībā un ilgtspējīgas attīstības principu ievērošanā. Biznesa centrā izdevies izveidot unikālu plānojumu un labiekārtojumu: kopplatībās nodrošināta grafiskā navigācija, noteikts dalījums neitrālās-lietišķās un aktīvās zonās, uzmanību veltot vides pieejamībai cilvēkiem ar invaliditāti. Īpaši izceļamas ir zaļās sienas un zaļās zonas, piemēram, ceturtajā stāvā iekārtoti pieci stilistiski un simboliski atšķirīgi dārzi, kas ir ārkārtīgi būtisks faktors darba produktivitātes un emocionālā komforta paaugstināšanai.”

 

“Optibet/Enlabs Group” biroja telpas “Origo One” aizņems 1153m2 platību, bet “TheSoul Publishing” - 1948m2 ar mērķi līdz šī gada septembrim pievienot vēl 930m2. Kompānijas komanda šobrīd veidota no vairāk nekā 1500 darbiniekiem 70 valstīs. "Mūsu uzņēmums ražo oriģinālu un populāru izklaides saturu, piesaistot miljoniem sekotāju un abonentu visā pasaulē," norāda kompānijas vadītājs Artūrs Mamedovs. "Latvijas priekšrocība – atrašanās Eiropas tirgū un talantīgi speciālisti ar izcilām valodas, jaunrades un tehniskajām prasmēm. Tā kā mēs veidojam radošu video saturu 19 valodās globālam patēriņam, šādas prasmes ir ļoti pieprasītas."

“Optibet/Enlabs Group” personāldaļas vadītājs Oļegs Karpušenko: “Meklējot jaunas biroja telpas, galveno vērību pievērsām tam, lai telpas būtu mūsdienīgas, dinamiskai darba videi atbilstošas un energoefektīvas. “Origo One” izrādījās izcils šo īpašību salikums.”

 

“Origo” jaunbūve, tostarp “Origo One” biznesa centrs, šī gada martā ieguvis 1. vietu konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2020” nominācijā “Jauna sabiedriskā ēka”. Vērienīgā projekta realizācijas ietvaros apmeklētāju ērtībām paplašināta pazemes autostāvvieta, nodrošinot vietu līdz 130 automašīnām, tostarp elektromobiļiem, kā arī izvietota ietilpīga, droša un viegli sasniedzama velo novietne 72 velosipēdiem (papildus pieejami velo statīvi 50 divriteņiem publiskajā ārtelpā), kā arī bezmaksas pašapkalpošanās velosipēdu remonta stacijas.

 

T/c “Origo” jaunās ēkas pirmajos trīs stāvos izvietotas ērtas tirdzniecības un pakalpojumu sniedzēju telpas, savukārt ēkas augšējos trīs stāvos atrodas “Origo One” biznesa centrs ar inovatīviem A klases birojiem. “Origo One” birojus ierīkojušas arī tādas kompānijas kā “Narvesen & Caffeine”, “Hili Properties”, “Colliers International”, “LETA” un “TVNET grupa”. “Origo One” biznesa centrā kopumā ir izvietotas A klases biroju telpas 11 500 m² platībā. Par jauno, biznesa centru “Origo One” jau projektēšanas stadijā ir saņemts kopējais BREEAM novērtējums “Teicami”, kas ir augstākais vērtējums, ko līdz šim ir saņēmis kāds no tirdzniecības centriem Baltijā.

 

“Linstow Baltic” (LB) ir viens no vadošajiem dažādu segmentu ilgtermiņa nekustamā īpašuma projektu attīstītājiem Baltijā, tostarp biroju ēku, tirdzniecības centru, viesnīcu, autostāvvietu un citu. LB šajā nozarē darbojas kopš 1996. gada. Latvijā LB apsaimnieko un attīsta tirdzniecības centru “Origo”, kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā – “Ülemiste”. Rīgas pilsētas centrā LB attīsta mūsdienīgu, dabai un sociālajai videi draudzīgu biznesa centru “Origo One” un pilsētas kvartālu. Plašāka informācija: www.origoone.lv