Jaunai sievietei nepaveicas - viņa ar savu auto taranē trolejbusu

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Trešdienas rītā Biķernieku ielā, netālu no krustojuma ar Hipokrāta un Ēvalda Valtera ielu, notika 3. sērijas BMW un trolejbusa sadursme.

Tas radīja pamatīgu sastrēgumu, tādēļ, tiklīdz policisti fiksēja negadījuma vietā redzamās pēdas un vadītājs bija sniedzis savu skaidrojumu, sabiedriskā transporta līdzeklis no notikuma vietas devās prom.

Savukārt BMW ceļu vairs nevarēja turpināt. Vieglo auto vadīja kāda jauna sieviete, kura sarunā atklāj, ka ir autovadītāja jau vairākus gadus. Šāda kļūme piedzīvota pirmo reizi.

Par spīti nepatīkamajam notikumam, šofere gan spēj saglabāt mieru un visai pozitīvu skatu uz pārdzīvojumu: “Es braucu no Sergeja Eizenšteina ielas, gribēju braukt riņķī un domāju, ka trolejbuss brauks pieturā, bet tas turpināja kustību.”

Lai arī auto ir pamatīgi apskādēts, viņai un arī trolejbusa pasažieriem ar veselību viss ir kārtībā. Tiesa, bez remonta izdevumiem vieglā auto vadītājai jārēķinās arī ar simbolisku naudas sodu par neuzmanību. Par bojāta trolejbusa remontu savukārt parūpēsies civiltiesiskās atbildības apdrošinātāji.

Uz augšu
Back