"Karaliskās asinis" laiž klajā fanu iecienītu koncertgrāvēju

"Royal Blood" FOTO: Ekrānuzņēmums

Jaunā studijas albuma "Typhoons" gaidās britu blūzroka duets "Royal Blood" ("Karaliskās asinis") laiž klajā jaunu dziesmu un video "Boilermaker", kas ilgu laiku bija fanu iecienīts koncertgrāvējs.

Dziesma "Boilermaker" ieguva tūlītēju fanu uzmanību 2019. gada vasarā, kad grupa izpildīja dziesmu savu koncertu laikā Redingas un Līdsas festivālos, un līdz šim dziesma bija pieejama tikai dzīvo izpildījumu video fragmentos YouTube vietnē. Un, kā izrādās, šī ir pirmā dziesma, kas grupai likusi domāt par jauna albuma radīšanu. Tajā ir atrodams itin viss, ko varētu gribēt dzirdēt no "Royal Blood".

Dziesmas producents ir grupas Queens of the Stone Age līderis - Džošs Homijs (Jposh Homme), dziesmas ieraksts veikts viņa Pink Duck studijā Losandželosā. Iepriekš abas grupas ir devušās kopīgā koncertturnejā.

Basģitārista/dziedātāja Maika Kera (Mike Kerr) un bundzinieka Bena Tačera (Ben Thatcher) radītā kompozīcija ir ceturtā dziesma no gaidāmā albuma "Typhoons". Iepriekšējie singli  – "Trouble’s Coming", "Limbo" un albuma tituldziesma "Typhoons". Visu dziesmu klausījumu skaits sniedzas pāri 40 miljoniem.

Dziesma tiek izdota kopā ar videoklipu, kura režisējis Liams Linčs.

Video: "Boilermaker"

Atgādinām, ka grupa pastāv pavisam nesen, kopš 2013. gada, taču Kers un Tačers viens otru pazīst jau no pusaudža gadiem, kad abu ceļi krustojās dažādās mūzikas grupās. 2013. gada vasarā ar pirmajiem ierakstiem - "Out of the Black" un "Come On Over" puišiem izdodas pievērst radio dīdžeju uzmanību, un uz panākumiem ilgi nav jāgaida. Seko nominācija "Sound of 2014", un komerciāli veiksmīgā debija "Royal Blood" (skat. recenziju).

2019. gadā grupas uzstājās festivālā "Positivus".

Uz augšu
Back